آرشیو موضوع : عکس

Page 1 of 1912345...10...آخرین صفحه

برگزیدگان جشنواره شعر و داستان «افتو» معرفی شدند/ تصاویر

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد پول دارد، هنرمندان آثار بیاورند ما آن را چاپ می‌کنیم. به گزارش افتونیوز،  شریف اسلامی در اختتامیه جشنواره شعر و داستان «افتو» که با حضور فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل امور اجتماعی استاندار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از هنرمندان و شاعران در یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: ۱۲۰ اثر در حوزه شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که شعرها در قالب کلاسیک، سپید و داستان‌ها در دو بخش کودکان و دفاع مقدس به این جشنواره ارسال شد. اسلامی گفت: حوزه هنری سعی بر این دارد که از برنامه‌های تبلیغی و روتین فاصله بگیرد و ...
متن کامل نوشته

آخر هفته پرکار اصلاح طلبان استان/ گردهمایی اعضای استانی ستاد روحانی و نشست شورای هماهنگی اصلاحات

اصلاحطلبان استان در روزهای آخر هفته با جلسات متعدد روزهای پرکاری را پشت سر گذاشتند. به گزارش افتونیوز، اصلاح طلبان استان ابتدا در قالب ستاد استانی دکتر روحانی در یاسوج گرد هم آمدند. رئیس ستاد استانی و معاونان، روسای ستاد شهرستان های هشتگانه به همراه نایب رئیس های این ستادها در این نشست دور هم جمع شدند و پیرامون مسایل استانی و کشوری بحث و تبادل نظر کردند. در نشستی دیگر اصلاح طلبان استان در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان جلسه ای را با هم برگزار کردند. رضاتوفیقی: عملکرد مدیران مطلوب نباشد با واکنش منفی مردم مواجه می شوند رئیس ستاد روحانی در استان گفت: با توجه به اینکه آقای ...
متن کامل نوشته

نگاهی به شیوه‌های عزاداری در نشست گروه فرهنگ بومی استان/تصاویر

نشست گروه فرهنگ بومی استان برگزار شد. به گزارش افتونیوز، در این نشست پیرامون شیوه های مختلف عزاداری و آسیب شناسی آنها بحث و تبادل نظر شد. نشست گروه فرهنگ بومی سه شنبه شب های هر هفته از ساعت 8 تا 10 شب در سالن جلسات شورای شهر یاسوج برگزار می شود.
متن کامل نوشته

مراسم معارفه شهردار یاسوج برگزار شد/ غیبت معنادار چهره شاخص اصولگرای شورای شهر

شهردار جدید یاسوج در حالی به صورت رسمی معرفی شد که چهره شاخص اصولگرای شورای شهر یاسوج غایب بزرگ این مراسم بود. به گزارش افتونیوز، با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس و برخی از مدیران استانی و شهرستانی مراسم رسمی تودیع محمدعلی جاوید شهردار چهارسال گذشته یاسوج و معرفی نستهن مقدم شهردار جدید این شهر در سالن جرجانی یاسوج برگزار شد. این مراسم با حضور گسترده مردم و همچنین اقوام شهردار جدید برگزار شده بود به گونه ای که سالن بزرگ جرجانی جوابگوی افراد حاضر در این مراسم نبود و عده ای به صورت ایستاده در این مراسم حضور داشتند. محمدرحیم دهرابپور چهره شاخص اصولگرای شورای شهر یاسوج غایب ...
متن کامل نوشته

بازدید استاندار و جمعی از مسئولان از پروژه‌های عمرانی یاسوج/ تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی جمعی از مسوولان استان از پروژه‌های مهم شهر یاسوج بازدید کرد. به گزارش افتونیوز، احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، زارعی نماینده شهرستان‌های بویراحمد و دنا و جمعی از مسوولان از پروژه‌های مهم شهر یاسوج مرکز این استان بازدید کردند. در این بازدید معاونین استاندار، مدیران کل‌ برخی دستگاه‌ها، دادستان مرکز استان، فرماندار بویراحمد، شهردار و رئیس شورای شهر یاسوج و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی حضور داشتند. استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پروژه‌های پل‌های سوم و چهارم بشار یاسوج، ساختمان جدید استانداری، بیمارستان ۲۸۳ تختخوابی یاسوج، پارک جنگلی، آبشار و فرودگاه یاسوج بازدید کردند. گزارش تصویری از این بازدید:
متن کامل نوشته

بازدید مسئولان استانی از مرکز نگهداری سالمندان/ تصاویر

برخی از مسئولان استانی از مرکز نگهداری سالمندان در یاسوج بازدید کردند. به گزارش افتونیوز، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیرکل اجتماعی استانداری، مدیرامور بانوان و خانواده استانداری، معاون بهزیستی استان و برخی دیگر از مسئولان از مرکز نگهداری سالمندان آرامش در یاسوج بازدید کردند. این بازدید به مناسبت روز سالمند انجام شد. گزارش تصویری از این بازدید:
متن کامل نوشته

نشست گروه فرهنگ بومی استان با موضوع «نذری» برگزار شد/تصاویر

نشست هفتگی گروه فرهنگ بومی استان با موضوع نذری برگزار شد. به گزارش افتونیوز، در نشست این هفته گروه فرهنگ بومی استان بحث و بررسی پیرامون نذری های گوناگون که در ایام مختلف سال انجام می شود صورت گرفت. نشستهای هفتگی گروه فرهنگ بومی استان سه شنبه شبها از ساعت 8 تا 10 شب به همت بنیاد ایرانشناسی استان در سالن جلسات شورای شهر یاسوج برگزار می شود. گزارش تصویری از نشست این هفته:
متن کامل نوشته

بانوی اصلاح‌طلب رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان شد/ «خواجوی» یکسال دیگر دبیر شورا باقی ماند/تصاویر

بانوی اصلاح‌طلب به عنوان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد. به گزارش افتونیوز، جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای این شورا در یاسوج مرکز استان برگزار شد. در این جلسه « دکتر رقیه‌ پناهی» به عنوان رئیس دوره‌ای شورای اصلاح‌طلبان و «علی خواجوی» نیز  به عنوان دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شدند. محمد شفیع رحیمی یکی از اعضای شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال خبرنگار کبنا مبنی بر اینکه خروجی این جلسه چه بوده است؟ اظهار کرد: در این جلسه پیرامون مسائل مختلف جریان اصلاح‌طلبی بحث و گفت‌وگو شد. وی ادامه داد: همچنین در ...
متن کامل نوشته

به صدا درآمدن زنگ مهر در استان/ تصاویر

زنگ مهر در استان نواخته شد. به گزارش افتونیوز، با حضور احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیران کل استانی و دانش آموزان زنگ مهر در دبیرستان شاهد یاسوج نواخته شد. گزارش تصویری از این مراسم:
متن کامل نوشته

«مهارت‌های زندگی» و «کنترل خشم» موضوع هفته نشست گروه فرهنگ بومی استان/تصاویر

نشست هفتگی گروه فرهنگ بومی استان با موضوع مهارت های زندگی و کنترل خشم برگزار شد. به گزارش افتونیوز، در نشست این هفته اعضای گروه در خصوص مهارتهای زندگی و کنترل خشم در زندگی روزمره بحث و تبادل نظر کردند. نشستهای هفتگی گروه فرهنگ بومی استان به همت بنیاد ایرانشناسی استان در سالن شورای شهر یاسوج به صورت هفتگی و در شبهای سه شنبه برگزار می شود. گفتنی است نشست هفته آینده طبق ساعت رسمی کشور از ساعت 8 تا 10 شب برگزار خواهد شد. گزارش تصویری از این نشست فرهنگی:
متن کامل نوشته
Page 1 of 1912345...10...آخرین صفحه
تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است