آرشیو موضوع : چهره‌های رسانه‌ای استان

بهنام عکاشه

بهنام عکاشه - متولد 18 شهریور 1356 گچساران وی با فعالیت در هفته‌نامه زاگرس ایران در چهارمحال و بختیاری پا به عرصه رسانه گذاشت. اولین فعالیت حرفه‌ای‌: هفته‌نامه زاگرس ایران در چهارمحال‌وبختیاری و سایت خبری کبنانیوز به مدیرمسئولی نوروز کمائی. سابقه کار خبری: کبنانیوز و کبنا اسپورت، هفته‌نامه زاگرس ایران، صبح جنوب، طلوع همبستگی و مروارید جنوب.  
متن کامل نوشته

سعید عباسی

سعید عباسی متولد 1351/12/20 بویراحمد خبرنگار واحد مرکزی خبر صدا و سیما است. وی از سال 80 با فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) پا به عرصه رسانه گذاشت. اولین فعالیت خبری را ابتدا به صورت نیمه‌آماتور با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شروع کردم. در سال 80 که وارد صدا و سیمای مرکز استان شدم چون به عنوان گزارشگر در جاهای مختلف حاضر شده و فعالیت می‌کردم با دوست عزیزم جناب احمدی که آن‌موقع مدیر این خبرگزاری در یاسوج بود، آشنا شده و گه گاهی خبرها و گزارش‌های کوتاهی ارسال می‌کردم. در سال 81 پس از آشنایی با اصول خبرنویسی و گذراندن دوره‌های آموزشی خبرنگاری در باشگاه خبرنگاران جوان از رادیو به واحد خبر صدا و ...
متن کامل نوشته

عنایت عباسی

عنایت عباسی متولد: 4 تیر 1353بخش سوق از توابع شهرستان کهگیلویه از سال 1379 با فعالیت در صدا و سیمای مرکز استان پا به عرصه رسانه گذاشت. اولین فعالیت حرفه‌ای‌: نشریات دانشگاه شیراز در دوران دانشجویی، سایت صدا و سیما و عصر دنا از سال 1379 به صورت رسمی استخدام صدا و سیما هستم و بیشتر در حوزه رادیو و تلویزیون فعالیت می‌کنم که شاید به گونه‌ای برنامه‌سازی ما شامل تفسیر خبرها می‌شود البته به شکل هنری آن. دوره‌ها: دوره 7 ماهه گویندگی خبر، گزارشگری خبر، خبرنویسی و برنامه سازی در بحران.
متن کامل نوشته

خدایار درخش

خدایار درخش متولد1353 - روستای راک (کهگیلویه) صاحب امتیاز و مدیرمسئول سایت راک نیوز کارشناس ارشد بازرگانی بین الملل دوره ها: گزارش‌نویسی، شیوه های حرفه‌ای مصاحبه، تیتر و خبرنویسی و حقوق در مطبوعات
متن کامل نوشته

جمشید ارجمند

سردبیر سایت بویرنیوز
متن کامل نوشته

نوروز کمایی

مدیرمسئول سایت کبنانیوز
متن کامل نوشته

اسحاق باقرزاده

سردبیر خبرگزاری بسیج و مدیرمسئول سایت ایل نیوز اسحاق باقرزاده متولد 18 خرداد 1363 یاسوج و کارشناس حسابداری است.وی از سال 1387 با فعالیت در هفته‌نامه مشتری پا به عرصه رسانه گذاشت. سوابق: هفته‌نامه مشتری، خبرگزاری فارس، روزنامه جوان در استان، روزنامه حزب‌الله، حدیث یارن، جام جم، ندای سروک، پایگاه خبری ایل نیوز و خبرگزاری بسیج. دوره ها: خبرنویسی، گزارش نویسی و عکاسی در دانشکده خبر یاسوج که بانی آن اداره فرهنگ و ارشاد بود. دوره خبرنویسی، گزارش نویسی و مصاحبه در دانشکده خبر تهران که بانی آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.
متن کامل نوشته

حمید جهان

خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) حمید جهان متولد 20 بهمن 1359 شهرستان کهگیلویه و کارشناس حقوق است. وی از سال 1386 با فعالیت در خبرگزاری ایرنا پا به عرصه رسانه گذاشت. از همان سالهای حدودا 76 وبه دلیل علاقه وافری که به کار خبری و روزنامه و نشریات داشتم جرقه‌های ورود به این عرصه خطیر را در خودم احساس کردم و حتی با برخی مجلات همچون رویای زندگی- خانواده سبز- خانواده از زمانی که در سرپرستی و فروش روزنامه دکه معروف میدان مرکزی شهر دهدشت به صورت موردی کار می‌کردم. دوره های تیتر نویسی، خبرنویسی، حقوق در مطبوعات، گزارش نویسی، اصول خبرنویسی و عکاسی را گذرانده‌ام.
متن کامل نوشته

شریف اسلامی

سرپرست خبرگزاری مهر در کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی متولد 2 آذر 1358 شهرستان بویراحمد، فارغ‌التحصیل مهندسی کشاورزی است. وی با فعالیت در هفته‌نامه خروش در سال 1383 پا به عرصه رسانه گذاشت. سوابق: هفته نامه خروش، هفته نامه آذرنگ و خبرگزاری مهر.
متن کامل نوشته

داریوش بهنیازاده

سرپرست خبرگزاری فارس در کهگیلویه و بویراحمد داریوش بهنیازاده متولد 1351/7/1 شهرضا خبرنگار خبرگزاری فارس است. وی از سال 1362 با فعالیت در روزنامه رسالت پا به عرصه رسانه گذاشت. سوابق: هفته نامه حدیث یاران و خبرگزاری فارس معلم و کارمند آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
متن کامل نوشته
تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است