استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت و از مردم غیور استان خواست بیش از گذشته این طلیعه نور را گرامی بدارند. در پیام سید موسی خادمی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم طلیعه فجر و سالگرد پیروزی حق علیه باطل به درستی یادآور غیور مردی […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرا رسیدن دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت و از مردم غیور استان خواست بیش از گذشته این طلیعه نور را گرامی بدارند.

در پیام سید موسی خادمی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

طلیعه فجر و سالگرد پیروزی حق علیه باطل به درستی یادآور غیور مردی ها، ایثارگری ها و جان فشانی های ملتی است که زندگی زیر یوغ و ظلم ستمگران پهلوی و ایادی غرب و استکبار را بر نتافتند و به رهبری بزرگ مرد قرن و بت شکن زمان، حضرت امام خمینی( ره) در برابر استبداد رژیم منحوث پهلوی قد علم کردند و مردمی ترین انقلاب قرن را رقم زدند.

به راستی که ملت غیور و قدرشناس ایران اسلامی در طول سی و هفت سال عمر پر بار و با عظمت انقلاب اسلامی علی رغم انواع تهدیدها ،تحریم ها ،هشت سال جنگ نابرابر تحمیلی با تمام توان خود در برابر زورگوئی های حکوت های جبار و استکبار از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نموده و تاکنون اجازه ندادند که دشمنان قسم خورده نظام، چشم طعمی به این دستاورد عظیم قرن بدوزند و یا خدشه ای وارد کنند.

رهنمودهای بی بدیل رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) در همه مراحل و بحران ها و همچنین تلاش های دولت تدبیر و امید طی سال های اخیر قدرت و عظمت ایران و ایرانیان را بیش از بیش به جهانیان نشان داده و مردم نیز در این میان نقش اصلی و تعیین کننده را بر عهده داشتند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم همیشه در صحنه،غیور و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد بخاطر حضور حماسی و مقتدرانه خود در همه عرصه‌ها و دفاع از کیان ایران اسلامی و پاسداشت اعیاد و مناسبت ها و به ویژه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، این عزت و عظمت را به فال نیک گرفته و خداوند بزرگ و بلند مرتبه را به پاس اینهمه عنایت سپاسگذاریم.

امیدوارم این مردم ولایتمدار و انقلابی همچون ادوار گذشته با آگاهی و بصیرت و با شور و شعور در برنامه ها و جشن ها به ویژه راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام، شهدا و رهبری افتخاری دیگر بر تارک پر صلابت این استان به ثبت برسانند.

والسلام
سید موسی خادمی استاندار