یک مدرسه از مدارس شهر سوق که در مناطق روستایی و محروم قرار داشت، با حمایت فعالین صنفی و فرهنگیان مقیم تهران صاحب ساختمان کانکسی شدند. به گزارش افتونیوز،دانش آموزان مدارس دبستان در روستای وارگرو از مناطق محروم حوزه کهگیلویه بخش سوق با تعامل و پیگیری های مکرر رضا سیدی پور ازخیرین فرهنگی با سابقه […]

یک مدرسه از مدارس شهر سوق که در مناطق روستایی و محروم قرار داشت، با حمایت فعالین صنفی و فرهنگیان مقیم تهران صاحب ساختمان کانکسی شدند.

به گزارش افتونیوز،دانش آموزان مدارس دبستان در روستای وارگرو از مناطق محروم حوزه کهگیلویه بخش سوق با تعامل و پیگیری های مکرر رضا سیدی پور ازخیرین فرهنگی با سابقه سوق از محیط آموزشی مناسب بهره مند شدند.

کانکس هدای انجمن خیرین با همکاری مسئولان شهرستانی حمل و در روستای وارگرو نصب شد.
سید رضا سیدی پور درر گفت و گو با خبرنگار افتونیوزافزود: این کانکس شامل یک دستگاه کانکس کلاسی با تجهیزات کامل و پیش‌ساخته است.

وی اضافه کرد: این کانکس که روستای وارگرو سوق ارسال شد به ارزش یک میلیارد ریال از محل کمک خیرین مدرسه‌ساز تامین و خریداری شده است.

سیدی پورگفت؛لوازم التحریر،شامل دفتر مداد خودکار مداد رنگ پاک کن و… به ارزش بیش از بیست میلیون تومان خریداری شد وهمراه با کانکس تحویل دانش اموزان مدرسه شهید راستین روستای واگرو بخش سوق گردید.

وی اظهارداشت:با توجه به تخریب قسمت زیادی از فضاهای آموزشی مدرسه و نیاز دانش‌آموزان به فضای آموزشی،این کانکس خریداری و به روستای وارگرو ارسال شد.

رضا سیدی پورگفت؛ چند سال پیش بیست میلیون تومان پول توسط انجمن صنفی فرهنگیان مقیم تهران به  معلمی که در جاده سادات بخش سرفاریاب برفگیر شد،بود کمک نقدی شد