مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد از رشد چشمگیر تسویه و تهاتر بدهی های دولت در استان خبر داد. غضنفر آرام اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ از محل تخصیص اعتبارات بند “و” تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور مبلغ ۱۲۳ میلیارد تومان از بدهی های دولت در استان تسویه و تهاتر […]

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد از رشد چشمگیر تسویه و تهاتر بدهی های دولت در استان خبر داد.

غضنفر آرام اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ از محل تخصیص اعتبارات بند “و” تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور مبلغ ۱۲۳ میلیارد تومان از بدهی های دولت در استان تسویه و تهاتر شده است.

وی بیان داشت: در سال ۹۷ مبلغ ۳۸ میلیارد تومان تسویه و تهاتر بدهی در استان صورت گرفت که با برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته شاهد رشد ۳۰۰ درصدی تسویه و تهاتر بدهی های دولت در استان در سال ۱۳۹۸ هستیم که این عملکرد نقطه عطفی در جذب حداکثری تخصیص اعتبارات بند “و” تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور خواهد بود.

آرام اظهار داشت: با حمایت های استاندار محترم این عملکرد گام مهمی در جهت حمایت از بخش خصوصی و رونق تولید و سرمایه گذاری در استان بوده است.

آرام افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه جذب حداکثری تخصیص اعتبارات اوراق تسویه خزانه در سال ۱۳۹۸ جزء استانهای برتر کشوری بوده و عملکرد قابل قبولی در بین استانهای کشور داشته است و با این عملکرد حدود ۱۵ درصد از بدهی های استان از این محل در سال ۹۸ تسویه شده است.