فرماندار کهگیلویه گفت: ۷۵۰ میلیارد ریال برای تسریع در روند اجرایی ۱۹۷ پروژه عمرانی این شهرستان تخصیص داده شد. به گزارش افتونیوز، علیرضا اتابک در کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: از این میزان ۲۰۰ میلیارد ریال استانی،۷۶ نفت و مابقی از سایر منابع است. وی بیان کرد: سهم شهرستان از اعتبارات ملی نیز […]

فرماندار کهگیلویه گفت: ۷۵۰ میلیارد ریال برای تسریع در روند اجرایی ۱۹۷ پروژه عمرانی این شهرستان تخصیص داده شد.

به گزارش افتونیوز، علیرضا اتابک در کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار داشت: از این میزان ۲۰۰ میلیارد ریال استانی،۷۶ نفت و مابقی از سایر منابع است.

وی بیان کرد: سهم شهرستان از اعتبارات ملی نیز ۲ هزارو ۱۰۰ میلیارد ریال است.

اتابک تصریح کرد: این میزان اعتبار برای تسریع در روند اجرایی طرح ها مهم پاتاوه به دهشت، تکمیل مطالعات و اجرای سد آبریز،آبرسانی به چهار شهر، تکمیل طرح آبرسانی حومه غربی و چهار خطه کردن ورودی دهدشت -چرام هزینه خواهد شد.

وی افزود: در سال جاری برای تسریع در روند اجرایی طرح ملی پاتاوه به دهدشت ۶۰۰ میلیارد ریال تخصیص داده شد که در صورت همکاری قرارگاه در تکمیل آن تا بهار سال آینده افتتاح خواهد شد.

اتابک بر نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: باید از این ظرفیت به خوبی برای تکمیل و بهره برداری از طرحها به نحو احسن استفاده کرد.

گازرسانی به بخش های دیشموک و قلعه رئیسی، پتروشیمی دهدشت، طرح آبرسانی به چهار شهر دهدشت، چرام ، لنده و سوق، طرح آبرسانی به پنج هزار هکتار از اراضی حومه غربی، پروژه ملی جاده پاتاوه -دهدشت، طرح سیمان سپو، نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق کهگیلویه، سد کوهبرد و سید بندخاکی سرپری از جمله طرح هایی هستند که در این سالها با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی و بازدید مستمر شده اند.