شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان، حجت‌الاسلام موحد نماینده کهگیلویه ،چرام لنده،بهمئی در فرمانداری دهشت برگزار شد.در این جلسه نماینده مردم کهگیلویه بزرگ گفت: سال جاری به فرموده مقام معظم رهبری که نعمتی برای جهان اسلام و ملت ایران است و بحث تشیع و معنویت در تمام ابعاد […]

شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان، حجت‌الاسلام موحد نماینده کهگیلویه ،چرام لنده،بهمئی در فرمانداری دهشت برگزار شد.در این جلسه نماینده مردم کهگیلویه بزرگ گفت: سال جاری به فرموده مقام معظم رهبری که نعمتی برای جهان اسلام و ملت ایران است و بحث تشیع و معنویت در تمام ابعاد زندگی ایشان نمود دارد وتکالیفی که رهبری برای برون رفت جامعه از مشکلات بخصوص مشکلات معیشتی بیان کرده است را بایدبعنوان الگویی در جامعه مورد توجه قرار دهیم.

موحد گفت:اصحاب رسانه بزرگترین نقش را در تدوین احکام و روشنگری دارند و مورد تقدیر است.
نماینده کهگیلویه بزرگ، سال جهش تولید را مسئولیت سنگینی خواند و گفت:باید کارنامه مان را در محضر خداوند و مردم ارائه نماییم.
وی سال ۹۸ و ۹۹ را دارای ابعاد مختلفی دانست و گفت مردم حوزه کهگیلویه وبویراحمد لیاقت بهترین ها را دارند و باید قدردان این مردم باشیم چه در بحث انتخابات چه تا پای کار بودن آنها در آتش سوزی ها که تمامی شخصیت های اداری و مردمی حضوری جهادی داشتند که نقطه عطفی است و، ولایت مداری مردم را نشان می دهد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس تصریح کردند با معضلی به نام کرونا روبرو هستیم که بزرگترین درس را به جهان غرب داد و از کارنامه درخشان ایران اسلامی تقدیر کرد.

وی به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و علت توفیق آن در زمان رئیسی راتسلط ایشان بر زیر و بم این مجموعه دانست.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد:راه برون رفت از مشکلات در حوزه کهگیلویه جاده دهدشت پاتاوه می باشد.

موحد از اختصاص ۲۵۰میلیارد تومان به این جاده خبرداد. افزود؛ سه پروژه کد دار در اولویت می باشد که باند دوم خیرآباد دهدشت،انتقال آب به صحرای کلاچو و پروژه فارس خوزستان با اعتبار اولیه ۳۰میلیارد تومان در دستور کار است.

وی با قدردانی از تلاش های بزرگواری و هاشمی پور نمایندگان ادوار گذشته گفت:در زمینه پتروشیمی دهدشت ۳۰میلیون یورو اختصاص داده شده است.

حجت الاسلام موحد ابراز امید واری کرد با همکاری و همدلی برای توسعه شهرستان تلاش کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه نظرتان را در زمینه اعتبارنامه تاجگردون اعلام نمایید؟ افزود: مجلس تا الان مسیری را طی کرده است و از تصمیم مجلس حمایت می کنم.