اعتبارنامه دکتر غلامرضا تاجگردون منتخب مردم شریف حوزه امتخابیه گچساران و باشت یکی از پرچالش ترین موضوعات تاریخ پارلمان جمهوری اسلامی ایران شد. موافقان و مخالفان متعددی در سطح شهرستان ،استان و کشور اظهار نطر و بیان عقیده کردند و خیلی ها هم بی انصافی ها روا داشتند و بعضی ها هم با ناجوانمردی یا […]

اعتبارنامه دکتر غلامرضا تاجگردون منتخب مردم شریف حوزه امتخابیه گچساران و باشت یکی از پرچالش ترین موضوعات تاریخ پارلمان جمهوری اسلامی ایران شد.
موافقان و مخالفان متعددی در سطح شهرستان ،استان و کشور اظهار نطر و بیان عقیده کردند و خیلی ها هم بی انصافی ها روا داشتند و بعضی ها هم با ناجوانمردی یا زخم زبان زدند و یا سکوت کردند. اما نهایتا کمیسیون محترم تحقیق مجلس شورای اسلامی متشکل از ۱۵ نماینده اصولگرا و با مشورت های زیاد و جلسات متعدد و بررسی های دقیق با وزارت محترم اطلاعات، شورای محترم نگهبان و سایر مراجع نظارتی و قانونی و پس از بررسی دقیق مدارک و اتهامات ، با اکثریت آرا ، رای به تایید اعتبارنامه دکتر غلامرضا تاجگردون دادند.
این موضوع یعنی پاک دستی و سلامت کار تاجگردون طی سالها خدمت در نظام مقدس اسلامی چه در دولت و چه در مجلس و
پیروزی بزرگ ایشان در برابر اتهاماتی که اکثرا توسط رقبای استانی ، شهرستانی و تهرانی به ایشان وارد کردند.
حال پرونده ایشان به هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی میرود و در صحن علنی مجلس قراعت خواهد شد.
و این نمایندگان محترم مجلس هستند که با رای خود سرنوشت مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت را رقم خواهند زد.
نتایج روزها و ساعت ها بررسی دقیق شعبه بررسی کننده و همچنین کمیسیون تحقیق را در تایید اعتبارنامه دکتر تاجگردون مورد رای قرار خواهند داد و انشالله فارغ از نگاههای سیاسی و حزبی رای به ادامه خدمت ایشان و توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه گچساران و باشت و به تبع آن استان محروم کهگیلویه و بویراحمد دهند.
فرید محمدی تبار