سال بد، از اوانش پیداست؛ تمامی ندارد و در ادامه روند عجله و دست و پا زدن های بی صبرانه برای ورود منتخب و شروع وظایف وی، پیش از خاتمه یافتن خدمت نماینده قانونی در مجلس شورای اسلامی، نامه نگاری های منتخب باتجربه اما در عمل تازه به دور رسیده بهت و تعجب همگان را […]

سال بد، از اوانش پیداست؛ تمامی ندارد و در ادامه روند عجله و دست و پا زدن های بی صبرانه برای ورود منتخب و شروع وظایف وی، پیش از خاتمه یافتن خدمت نماینده قانونی در مجلس شورای اسلامی، نامه نگاری های منتخب باتجربه اما در عمل تازه به دور رسیده بهت و تعجب همگان را برآن داشته که این همه عجله و گاف های پی در پی ایشان برای چیست؟
مصادیق بسیاری برای بداخلاقی رسانه ای تیم حجت الاسلام سید محمد موحد که بارها متذکر شده ایم به عنوان یک روحانی نباید اخلاق را ذبح اقتدار سیاسی کنند؛ همان نوع که پیشا انتخابات دست به تقطیع فیلم و انتشار آنها، مطالب غیرواقع برای ترویج یاس و حقیر شمردن عملکرد چهارساله نظام و خادم مردم در مجلس انجام داده تا رسانه یاران موحد پیشا انتخابات بازنده اخلاق باشند.
در جدیدترین بداخلاقی ها که در آرشیو رسانه_یاران ایشان مبرهن است و صحت موضوع نیز به تایید موحد می رسد؛ انتشار اخباری مبنی بر رایزنی و تلاش نماینده منتخب برای جذب بودجه های به ثمر رسیده در مجلس و سپس شورای نگهبان که در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ به تایید رهبری از کمیسیون تلفیق به شورای نگهبان و طی بازه زمانی تایید و در ادامه عناوین منتشره به رسانه و عموم مردم سرایت پیدا می کند، در گافی عجیب به نام موحد مصادره رسانه ای می شود!
ردیف دار شدن طرحها و پروژه های مهم در کهگیلویه از جمله سد آبریز که نمادی از تلاشها و خدمات سردار هاشمی پور برای توسعه و اشتغال پایدار در بخش کشاورزی دهدشت و چرام به شمار می رفت و جالب تر تعریض و چهاربانده شدن جاده دهدشت به بهبهان که در قالب بخش نهم؛ تغییرات متفرقه ردیف ۵۴ بودجه بعنوان پل بریم_گچساران_ بهبهان_خیرآباد_دهدشت مصوب سال ۹۹ قرار گرفت، پیش از انتخابات به مجلس رفته و سپس بعد از انتخابات به کمیسیون تلفیق و با تایید رهبری به شورای نگهبان، چرا و چگونه می تواند به نام محمد موحد مصادره شود؟
دقیقا جایگاه موحد در مجلس یازدهم چیست؟ عضو شورای نگهبان است یا کمیسیون تلفیق؟ شاید پای هاتفی در میان بوده و نتایج بودجه ۹۹ با نظارت ایشان به تصویب شورای نگهبان رسیده باشد؟
کارنامه و پروژه های در حال پیگیری سردار هاشمی پور در ردیف بودجه گنجانده شده، مشخص اند و در حالی بیم تعطیلی آنها می رود که پیش از پایان خدمت ایشان، رسانه ها و خود موحد سعی در سند به نام زدن این کارنامه را به سینه خود دارند؛(تا دیروز معتقد بودند کاری در حوزه کهگیلویه انجام نگرفت)
اسفند ۹۴ موحد به پیروز انتخابات تبریک نمی گوید تا دو باخت در پرونده در یک انتخابات به نام ایشان در اخلاق و سیاست ثبت کرده باشد و امروزی که پس از پیروزی پرحرف حدیث ایشان در انتخابات ۹۸ نه تنها شهامت به زبان آوردن تقدیر از زحمات و پیگری های هاشمی پور را به زبان نیاورد و ندارد، بلکه کارنامه هاشمی پور را در اوج ساده بینی و نادیده گرفتن افکار عمومی به نام خود ثبت کند تا بازی را پیش از شروع بازنده به پایان رسانده باشد.

مطب منتشر شده نظر نویسنده است انتشار آن به معنی تایید بخشی از ان یا تمام یادداشت نیست

  • نویسنده : بیژن کاظمی کیان