نشست صمیمی جوانان و ورزشکاران با دکتر بهرامی برگزار شد. به گزارش افتونیوز، در این نشست بسیاری از روسای هیئتهای ورزشی استان و شهرستان، ورزشکاران زن و مرد و جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال حضور داشتند. در این نشست برخی از جوانان و دانشجویان دانشگاههای مختلف استان نیز حضور داشتند. […]

نشست صمیمی جوانان و ورزشکاران با دکتر بهرامی برگزار شد.

به گزارش افتونیوز، در این نشست بسیاری از روسای هیئتهای ورزشی استان و شهرستان، ورزشکاران زن و مرد و جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال حضور داشتند.

در این نشست برخی از جوانان و دانشجویان دانشگاههای مختلف استان نیز حضور داشتند.

محمد بهرامی در این نشست گفت: من خودم ورزشکار بودم و حس ورزشکاران را درک می کنم و به توسعه ورزش برای جوانان اعتقاد دارم.

وی ادامه داد: در زمان شهرداری تجربه خوبی در زمینه ورزش داریم به طوری که توانستیم دو تیم حرفه ای فوتبال و والیبال را تاسیس و مدیریت کنیم.

نامزد جوان انتخابات بویراحمد و دنا گفت: شرایط و زیرساختهای یاسوج برای توریسم ورزشی فراهم است و می تواند به عنوان یکی از مکانها برای اردوی آمادگی تیمهای ورزشی باشد. الان تیمها به ترکیه می روند و هزینه های زیادی را متقبل می شوند.

وی به خاطره ای از دیدار با تاج رئیس سابق فدارسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: آقای تاج به من گفت به نمایندگانی که ورزشی باشند و از ورزش حمایت کنند در مجلس نیاز داریم.

بهرامی بیان داشت: برخی ها حتی شاخص های توسعه را نمی دانند و حتی نمی دانند که میلیارد چند صفر دارد.

وی با اشاره به نبود حامی ورزشکاران و جوانان استانی در سطح کشور تصریح کرد: بسیاری از ورزشکاران جوان این استان پتانسیل و توانایی خوبی دارند اما به دلیل نداشتن حمایت کننده در سطح ملی، استعدادشان هدر می رود و حقشان ضایع می شود.

وی به تصمیم گیری ها بر اساس خرد جمعی اشاره کرد و گفت: در زمانی که تیم فوتبال شهرداری یاسوج را تاسیس کردم پیشکسوتان فوتبال استان را به عنوان کمیته فنی این تیم انتخاب کرده و از مشورت ها و راهنمایی های آنها استفاده می کردم.

وی به شور و شوقی که تیم فوتبال شهرداری یاسوج در استان و کشور به وجود آورد گفت: بسیاری از جوانان منتظر بودند تا این تیم مسابقه ای برگزار کنند و با شور و هیجان به ورزشگاه بیایند ولی متاسفانه بعد از رفتن من از شهرداری این تیم که به غول کش معروف شده بود حمایت نشد.

بهرامی به ورزش بانوان اشاره کرد وگفت: بانوان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند و باید در حقوقی یکسان با آقایان داشته باشند.

وی افزود: بانوان ورزشکار هم استانی توانایی های خوبی دارند که در سطح ملی بدرخشند و اگر حمایت جدی از بانوان ورزشکار شود حتما به موفقیت های بزرگی می رسند.

گزارش تصویری از این نشست: