یکی از کاندیداهای انتخابات حوزه کهگیلویه بزرگ با صدور بیانیه ای گفته که اعتبار و تاییدی خود را نزد خدا و مردم جستجو می کند. به گزارش افتونیوز، محمد جلیل فر از نیروهای اصلاح طلب استان که برای رقابتهای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه کهگیلویه بزرگ کاندیدا شده بود از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد. […]

یکی از کاندیداهای انتخابات حوزه کهگیلویه بزرگ با صدور بیانیه ای گفته که اعتبار و تاییدی خود را نزد خدا و مردم جستجو می کند.

به گزارش افتونیوز، محمد جلیل فر از نیروهای اصلاح طلب استان که برای رقابتهای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه کهگیلویه بزرگ کاندیدا شده بود از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد. وی با انتشار بیانیه ای ضمن انتقاد از عدم تایید صلاحیت خود عنوان کرده که در سنگر دیگر به خدمت به مردم ادامه می دهد و از محبت مردم کهگیلویه نسبت به خود تشکر کرده است.

جلیل فر در این بیانیه از همه اصلاح طلبان استان به ویژه اصلاح طلبان دو حوزه انتخابیه گچساران و بویراحمد خواسته است که از دو نامزد اصلاح طلب یعنی غلامرضا تاجگردون و محمد بهرامی حمایت حداکثری کنند.

متن کامل بیانیه در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

« إِنَّ اللَّهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ
خداوند سرنوشت هیچ قوم یا ملتی را تغییر نمی‌دهد مگر آن‌که آنها خود را تغییر دهند.» سوره رعد آیه ۱۱

مردم شریف و بزرگوار کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی

با سلام و احترام

اینجانب بر اساس احساس مسئولیت، دلسوزی و توانمندی، علاقمند نمایندگی شما در مجلس شورای اسلامی شده و با استعانت از ذات کبریایی و ترغیب برخی از نخبگان و دوستان همفکر، وظیفه خود دانسته در جهت خدمت صادقانه با دو هدف اصلی توسعه کهگیلویه بزرگ و اتحاد و یکپارچگی مردم، داوطلب نمایندگی شما در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شوم تا بر اساس دانش و مهارت خود، گرهی از مشکلات فراوان این دیار بویژه بیکاری جوانان را بگشایم. سوابق و عملکرد خوب و شفاف من در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بویژه خدمات دوران سخت و پرافتخار دفاع مقدس و همسنگری با شهداء، ذوب شدن جسم و جان در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم و باور اعتقادی و عملی به ارزشهای انسانی و اسلامی بویژه عدالت محوری و دفاع از حقیقت و بطور کلی حرکت در جهت اعتلای میهن عزیز، متمدن و تاریخ ساز ایران اسلامی، چراغ راهی بود تا بتوانم به آسانی از مسیر پیچیده شورای محترم نگهبان عبور نمایم اما با کمال تاسف بواسطه گزارشات واهی گروهی از خدا بی خبر و تنگ نظریهای موجود به بهانه فعالیتهای مستمر سیاسی در جریان ریشه دار اصلاحات رد صلاحیت شده ام و اعتراضات ره بجایی نبرده چرا که همواره به راه طی شده و اندیشه ام مفتخر بوده و اکنون هیچ دلیل منطقی بر رد صلاحیت خود نمی بینم.
از گناه کوته نظران به خدا پناه برده و اعتبار و تاییدی ام را نزد پروردگار و سایر مردم منصف، مصلح و قدرشناس جستجو میکنم نهادهایی که با قضاوت ناعادلانه فرصت خدمت در این عرصه را از من و سایر خدمتگزاران واقعی در کشور گرفته اند باید بدانند که عامل اصلی وجود عقب ماندگی و نابسامانی در کشور خلاء نیروی انسانی قابل در جایگاه واقعی خویش بوده و در این زمینه مسئولیت دارند. البته که من هم بر اساس وظیفه شغلی خود در سنگر دیگری به خدمت ادامه داده و از لطف و محبت مردم بزرگ منش کهگیلویه بزرگ در ایام انتخابات سپاسگزارم.
اکنون که در کارزار انتخابات این دیار بواسطه رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان نیک اندیش برای این طیف مهم در شش شهرستان و منطقه بن بست سیاسی بوجود آمده است از اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ انتظار میرود ضمن مشارکت فعال در انتخابات، پایداری در اندیشه و استواری در راه را وجهه همت خویش قرار داده و با نگاهی استانی به کاندیدای های جریان اصلاحات در بویراحمد و گچساران رای داده و در این راستا فرزندان فرهیخته و شایسته دیارمان محمد بهرامی و غلامرضا تاجگردون را همراهی نمایند.

محمد جلیل فر
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ
۲۴ بهمن ۱۳۹۸