به گزارش افتونیوز،محمد بهرامی  در جمع اهالی مارگون و لوداب، اظهار کرد: متاسفانه جریان های مختلف از حماسه لوداب نهایت استفاده را بردند اما متاسفانه در روند و ارتقای شاخص های مردم خبری نیست و یکی از علت هایی که شما به شهر یاسوج و شهرستان های مختلف مهاجرت داشتید بر اساس نیازمندی های مختلفی […]

به گزارش افتونیوز،محمد بهرامی  در جمع اهالی مارگون و لوداب، اظهار کرد: متاسفانه جریان های مختلف از حماسه لوداب نهایت استفاده را بردند اما متاسفانه در روند و ارتقای شاخص های مردم خبری نیست و یکی از علت هایی که شما به شهر یاسوج و شهرستان های مختلف مهاجرت داشتید بر اساس نیازمندی های مختلفی هست که دارید.
اخلاق را باید مبنای کار خودمان قرار دهیم، چرا برخی ها بداخلاقی و تخریب میکنند، اگر آمدیم لوداب قطعا کاندیداها و همه استقبال میکنند و ماهم تشکر میکنیم، یکی از کاندیداها که لوداب زادگاه ایشان هست با دسته گل در لوداب استقبال کردند و ما هم در یاسوج در زادگاه خودمان از ایشان استقبال کردیم، پس چرا برخی ها سواستفاده میکنند؟ قطعا مردم در ۲ اسفند جواب آن هایی که اخلاق را رعایت نمیکنند از هر جریان و طیفی که باشند، خواهد داد این مردم اجازه نمیدهند که بداخلاقی رایج شود.
این جریان متعلق به یک قوم و طایفه خاصی نیست، این جریان بر اساس عملکرد به وجود آمده و بر اساس عملکرد ادامه خواهد داشت، مطمین باشید مدل و شیوه های رفتاری در اجرا، سیاست و مسایل اجتماعی را عوض خواهید کرد و این رفتارهای غلط به همت مردم حذف خواهیم کرد.
کسانی که نماینده مردم هستند باید از جنس مردم و از بتن جامعه ایجاد شده باشند و نباید فاصله ای بین مسیولین در هرجایگاهی، ایجاد شود و درد مردم را درک کنند.
این ارتباطات و سفرها بهترین داده ها در اختیار مسیولین قرار میدهد البته مسیولینی که اهل کار باشند، مسیولینی که فرصت ها، قوت و ضعف ها را بشناسند و تجزیه و تحلیل کنند و راهکار برای مشکلات مردم داشته باشند متاسفاته برخی از مسیولین درد مردم را نمیفهمند و احساس میکنند که این مردم درد ندارند.
بیشترین توجه من به نیازمندان و کسانی است که محروم بودند و دست آن ها به جایی بند نبود من به آن ها کمک کردم و یک سوگیری نکردم که از چه نقطه جغرافیایی، طایفه، نژاد، قوم و تبار هستید به همه کمک کردم.
من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم.
جمعه بازار یاسوج بیش از ۱۰ سال و با هزار و ۵۰۰ غرفه درآمد پایدار ایجاد شد و حدود ۹۸ درصد این غرفه ها الان متعلق به بویراحمد سفلی است پس قرار نیست نماینده یا هر مسیولی که بر قدرت قرار گرفت از یک منطقه جغرافیایی، نقطه و تبار باشد بلکه باید متخصص، توانمند، کاردار و باتدبیر باشد و فردا در مقیاس ملی در کنار بقیه نمایندگان قرار گرفت باعث تحقیر شما نشود.
مطمین باشید در سطح ملی و استانی حرف برای گفتن دارم و طرح و برنامه دارم و قطعا این تخصص و توان را دارم که در کمیسیون های تخصصی منطقی دفاع یا مخالفت کنم، یا اینکه فراتر از دولت طرح و برنامه برای نیازهای مردم داشته باشم. متاسفانه هر جایی میرویم مردم ناامید هستند و اعتمادی به مسیولین ندارند این مسیولین با مردم چه کار کرده اند، چرا این بی اعتمادی در بین مردم ایجاد کردند مردمی که سرمایه اجتماعی این کشور هستند، مردمانی که همیشه در عرصه های مختلف ادای دین کردند این جای بسی تاسف هست.
سال ۸۶، که حکم ما به عنوان شهردار ابلاغ شد شش ماه اول این مشکل را بین مردم داشتیم اگر حرف و قول دادیم این اعتماد را به ما نکردند، گفتند که قبلی ها از این حرف ها و قول ها در آستانه انتخابات زیاد زدند اما بعد از شش ماه این اعتماد را بین مردم ایجاد کردیم و مطمین باشید که در هر جایگاهی قرار بگیریم حرمت و نیازهای مردم الویت کاری، دوستان و تیم کاری قرار خواهد گرفت.
مردم باید این را بفهمند و خیلی خوب درک میکنند اینکه بخواهیم در توسعه کشور و منطقه خودمان مشارکتی داشته باشیم دقت کنند مردم باید دقت جدی داشته باشند افراد نخبه و توانمند در سطح استان و در زمینه های مختلف داریم. انتخابات نزدیک هست، بررسی و ارزیابی کنید چه کسی میتواند، این زخم کهنه را درمان کند شاخص هایی که باید حقوق شما پرداخت شود واقعی نیست، مولفه هایی که این شاخص ها را تعریف میکند در آن ها انحراف ایجاد کرده است شاید حق شما را پایین تعریف کرده اند این حق شما هست چه کسی باید از حق شما دفاع کند چه کسی نسبت به رعایت حقوق شما در تفسیر و تحلیل این شاخص ها دفاع کند.
در بالادست لوداب، آیا نمیتوانند یک سد ایجاد کنند که مهاجرت میکنند و از درد اشتغال نگران هستند آیا اعتباراتی که در دهه ۸۰ و ۹۰ در حوزه آب و سرفصل آب به این استان تعلق گرفت نمیتوانستند این سد را برطرف کنند؟ اعتبارات زیادی در اختیار مسیولین استانی ما قرار گرفت، هرچند نمایندگان ما از این شاخص ها هیچگونه شناخت و تسلطی نداشتند چون پول در کشور زیاد بود، فروش نفت بالای ۳ میلیون بشکه، و دلاری ۱۴۰ تومان، چه کار کردند؟ این جاده ای که میتواند مشکلات شما را برطرف کنند و در محور توسعه قرار بگیرید چرا برخی از پروژه هایی که از اولویت بالا برخوردار نیستند دارای درصد تخصیص بسیار بالایی هستند اما این جاده از درصد تخصیص پایینی است.
مطمین باشید در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت.
اگر کسی ادعای من را میخواهد رد کند یا نپذیرد مستندات موجود هست، از جمعه بازار، کمربندی زیرتل و پایتخت طبیعت. خیلی از این کارها نیاز به اعتبار نداشت نیاز به خلاقیت و نواوری بود که باعث ارزش افزوده این مردم شود و خواهد شد.
رقبای من یا بازنشسته هستند یا در آستانه ی بازنشتگی هستند چهارسال به دلایل مختلف اجازه فعالیت در شهرداری فرصت ندادند ما در ابتدای راه هستیم

.