یکی از چهره های اصولگرای بویراحمد و دنا با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت نام کرد. به گزارش افتونیوز، پس از اعلام عدم حضور ستار هدایتخواه چهره شاخص اصولگرایان بویراحمد در انتخابات این حوزه، نادر منتظریان با همراهی برخی از یاران هدایتخواه جهت حضور در رقابتهای انتخابات مجلس ۹۸ نام نویسی کرد. خلقی پور، شیخ […]

یکی از چهره های اصولگرای بویراحمد و دنا با حضور در فرمانداری بویراحمد ثبت نام کرد.

به گزارش افتونیوز، پس از اعلام عدم حضور ستار هدایتخواه چهره شاخص اصولگرایان بویراحمد در انتخابات این حوزه، نادر منتظریان با همراهی برخی از یاران هدایتخواه جهت حضور در رقابتهای انتخابات مجلس ۹۸ نام نویسی کرد.

خلقی پور، شیخ شجاعیان، فاضلی، عسکری و چند چهره دیگر که از حلقه یاران نزدیک هدایتخواه به شمار می روند منتظریان را در این حضور، همراهی می کردند. جمعی از مردم که به نظر می رسید از اقوام وی هستند نیز منتظریان را مشاعیت می کردند.

منتظریان در دولت احمدی نژاد سابقه معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را دارد. وی همچنین مدیرکل اطلاعات استان قزوین را هم در کارنامه کاری دارد.

به نظر می رسد در صورت عدم حضور قطعی هدایتخواه، شورای اصولگرایان بر روی منتظریان به عنوان نامزدنهایی این جریان توافق کنند.