شاپور رمضانی چهره دانشگاهی و کاندیدای اصلاح طلب بویراحمد و دنا در روز دانشجو با حضور در فرمانداری بویراحمد رسما وارد کارزار انتخاباتی مجلس شورای اسلامی شد. به گزارش افتونیوز، رمضانی که به تنهایی برای نام نویسی در ستاد انتخابات حضور یافت در پایان فرایند ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد. رمضانی در پاسخ […]

شاپور رمضانی چهره دانشگاهی و کاندیدای اصلاح طلب بویراحمد و دنا در روز دانشجو با حضور در فرمانداری بویراحمد رسما وارد کارزار انتخاباتی مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش افتونیوز، رمضانی که به تنهایی برای نام نویسی در ستاد انتخابات حضور یافت در پایان فرایند ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد.

رمضانی در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال رد صلاحیت توسط شورای نگهبان گفت: آنچه مرا نکشد قوی ترم می کند.

رئیس اسبق دانشگاه یاسوج همچنین در پاسخ به این سئوال که دانشگاهیان در سال‌های اخیر در حاشیه قرار داشتند، اظهار کرد: من قبول ندارم که دانشگاهیان در حاشیه قرار دارند. موثرترین طیفی که بر مسائل جامعه تأثیر می‌گذارند. دانشگاهیان هستند. به خصوص دانشجویان که همیشه در مراحل مختلفی که ما در کشورمان داشتیم، حضور تاثیرگذاری داشتند.

رمضانی در خصوص اجماع اصلاح طلبان اظهار نظر کرد و گفت: مجموعه اصلاح طلبان انسان‌های شریف هستند که دغدغه‌های مشترکی داریم. بنده از نسل نو اصلاح طلبان هستم. که این نسل نو به دنبال این هستند که اصلاحات را در شکل اصلاح شده آن ببینند. شکل نوی اصلاح طلبی یعنی اینکه اصلاحات در مسیر حرکت مردم، حرکت از مردم و حرکت برای مردم باشد. مسیر اصلاحات را اینگونه مشخص کند که ببیند، حرف مردم و در دل مردم چه هست. این می‌شود مسیر اصلاح طلبی. ما نسل نو اصلاح طلبان خودمان را، فکرمان را و اهدافمان را مطرح می‌کنیم و امیدواریم که دوستان اصلاح طلب و بزرگان اصلاح طلب ما را کمک، راهنمایی و مشاوره بدهند. اما با توجه به اینکه ما یک کار تشکیلاتی و یک حرکت بزرگ داریم. لازم است که در هماهنگی با دیگر دوستان اصلاح طلب، پیشکسوتان اصلاح طلب باشیم. که در تفاهم و تبادل نظر با دوستان باشیم و هر تصمیم نهایی دوستان اصلاح طلب بگیرند، ما هم از آن پیروی می‌کنیم. اما من امیدوارم و مطمئن هستم که دوستان اصلاح طلب به این نسل نو اعتماد خواهند کرد.

شاپور رمضانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در پاسخ به این سئوال که شما از کدام طایفه‌ هستید؟ گفت: «پیر به خانه، چوپان به کوه، پیشه‌ور به شهر؛ همه برادران من‌اند، همه خانمان من‌اند.