یک روز مانده به پایان ثبت نام کاندیداهای مجلس دومین کاندیدای اصلاح طلب سرشناس در حوزه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد. به گزارش افتونیوز، محمد بهرامی ساعت ۳ بعدازظهر روز جمعه ۱۵ آذر با حضور در فرمانداری بویراحمد با نام نویسی وارد رقابتهای انتخاباتی شد. بهرامی دور گذشته به عنوان کاندیدای مورد حمایت اصلاح […]

یک روز مانده به پایان ثبت نام کاندیداهای مجلس دومین کاندیدای اصلاح طلب سرشناس در حوزه بویراحمد و دنا ثبت نام کرد.

به گزارش افتونیوز، محمد بهرامی ساعت ۳ بعدازظهر روز جمعه ۱۵ آذر با حضور در فرمانداری بویراحمد با نام نویسی وارد رقابتهای انتخاباتی شد.

بهرامی دور گذشته به عنوان کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان و لیست امید بود.

وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: چند ماهی است شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد به تبع از شورای هماهنگی اصلاح طلبان کشور سر و سامان یافته است. و ما هم تابع دوستان هستیم. مشورتی که با دوستان داشتیم بر اساس یک ساز و کار منطقی، ساز و کاری که شورای هماهنگی با مشورت دوستان بزرگ جریان، افراد صاحب نفوذ و تأثیر گذار و مهمتر از همه احترام به مردم و در کنار مردم تصمیم بگیرند، ما هم می‌پذیریم.

بهرامی در خصوص حمایت سید باقر موسوی از خود، گفت: سید به عنوان بزرگ ما قابل احترام است و جلساتی که داشتیم، ایشان فرمودند که در کنار دوستان تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

کاندیدای اصلاح‌طلب گفت: انتخابات آینده رقابت بین اصلاح طلبان و اصولگرایان است.

شهردار اسبق یاسوج تصریح کرد: بهترین عملکرد را در زمینه اشتغالزایی در زمان مسئولیتم داشته ام.

بهرامی گفت: استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان در راس برنامه‌های من است.

نامزد مورد حمایت لیست امید گفت: سیدباقر موسوی به عنوان بزرگ ما قابل احترام است و جلساتی که داشتیم، ایشان فرمودند که در کنار دوستان تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

بهرامی به همراه برخی از حامیان خود با گل سرخ به فرمانداری بویراحمد آمد. گل سرخ نماد عشق و دوستی است.