نستور درخشنده پور که از او به عنوان یک تکنوکرات یاد می شود نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شد. صبح امروز (پنج شنبه، ۱۴ آذر ماه ۹۸ ) نستور درخشنده پور با حضور در فرمانداری شهرستان بویراحمد برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و […]

نستور درخشنده پور که از او به عنوان یک تکنوکرات یاد می شود نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شد.
صبح امروز (پنج شنبه، ۱۴ آذر ماه ۹۸ ) نستور درخشنده پور با حضور در فرمانداری شهرستان بویراحمد برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نام نویسی کرد.

وی در سابقه کاری خود مدیریت عاملی شهر جدید علوی استان هرمزگان، شهرداری گچساران، مدیرکل سازمان مسکن وشهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه استان کهگیلویه وبویراحمد، معاون عمرانی دانشگاه یاسوج، مدیربافت فرسوده سازمان مسکن و شهرسازی استان اصفهان، اولین مهندس پایه یک محاسبات استان کهگیلویه وبویراحمد را دارد.

او علاوه بر فعالیت اجرایی و مدیریتی، سابقه کارهای پژوهشی و علمی و صاحب چندین مقاله علمی بین المللی در رابطه با توسعه شهرها را نیز در کارنامه فعالیتی خود داشته است.

درخشنده پوز ۵۴ ساله، دارای مدرک کارشناسی ارشد زلزله و دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران است.

وی در گفتگوی با خبرنگاران گفت: بر اساس نظرسنجی ها و استقبال طوایف و گروههای مختلف بین دو نفر به لحاظ رای آوری انتخابات مجلس هستم و تا آخر نیز در صحنه می مانم.

درخشنده پور گفت: تبعیت محض و بی چون و چرا از رهبری، گرایش فکری، سیاسی و عقیدتی بنده است و در این راستا هر جناحی و جریانی که بتوانند خود را با این فکر تنظیم کنند من جزو آن جریان هستم.

وی ادامه داد: مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به همراه معضل اشتغال جوانان مرا مصمم به حضور در صحنه انتخابات کرد. توسعه استان و استفاده بهینه از همه امکانات و پتانسیل، از جمله مهمترین رئوس برنامه‌ من برای این شهرستان است.

این کاندیدای انتخابات بیان داشت: توجه به جوانان، عدالت اجتماعی و رفع مسایل قومی و قبیله‌ای نیز از دیگر برنامه‌هاست.

درخشنده پور گفت: اصولی که نظام برای تایید صلاحیت‌ها قرارداده را دارا هستم. به نفع هیچ شخصی کنار نمی‌روم. بر اساس برخی نظرسنجی و استقبال بی‌نظیر مردم و اتحاد بین طوایف و اقبالی که وجود دارد از شانس بالایی برای کسب اعتماد مردم برخوردارم.

مدیرکل اسبق مسکن و شهرسازی استان گفت: نماینده فعلی در حد بضاعت خود خدماتی انجام داده و البته برای این شهرستان باید خیلی بیش از این‌ها کار شود.

درخشنده پور تصریج کرد: حمایت‌های طایفه و قوم و خویش‌ها را نمی‌توان انکار کرد و بخش عمده‌ای از رای طایفه‌ای را دارم.