معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد/تصاویر

طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری، مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش افتونیوز به نقل از ایسنا، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه، ۲۴ آذرماه در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

جهانبخش ایزدپور، مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرانه فضای ورزشی این استان به یک متر و هفت سانتیمتر رسیده است.

وی افزود: درآمدزایی مجموعه های ورزش و جوانان استان از ۳۰ میلیون تومان در سال ۹۰ به ۷۶۰ میلیون تومان در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از تمامی کسانی که او را در راه مدیریت این بخش همراهی کردند، تشکر کرد و افزود: با انرژی مثبت به این استان آمده ام و با انرژی مثبت نیز می روم.

۸هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی نیاز است

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: قریب به ۸هزار میلیارد تومان نیاز است تا طرحهای نیمه تمام حوزه ورزش را تکمیل کنیم.

امیررضا خادم امروز چهارشنبه(۲۴آذرماه) در جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نگاه اساسی به همیاری بخش خصوصی و خیرین کمک فراوانی به توسعه ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد می کند.

وی بیان کرد: ورزش بانوان جز اولویت های وزارت ورزش و جوانان کشور است و نیمی از جامعه ورزشی را بانوان تشکیل می دهند که مشکلات فراوانی به لحاظ زیرساخت، امکانات، بودجه و… در این حوزه وجود دارد و تلاش می شود با جدیت این مشکلات بررسی و حل شوند.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری نیاز اساسی در ورزش و جوانان است و ارتباط منطقی این اداره کل با تمامی دستگاه ها بخصوص مجموعه استانداری انجام شود.

خادم با بیان اینکه حوزه جوانان از حائز اهمیت ترین بخش های ورزش و جوانان است، تصریح کرد: خانه جوان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از ابتدایی ترین کارهایی است که استارت آن توسط مدیر کل سابق ورزش و جوانان این استان زده شده و توسط مدیر جدید پیگیری و احداث شود که تا پایان سال جاری این کار را داشته باشیم.

وی ادامه داد: ورزش و هنر به عنوان دو بال برای صعود، ترقی و اوج گرفتن یک کشور هستند، چراکه در این دو حوزه همه اقشار یک جامعه فعالیت می کنند و از فعالیت های همدیگر استفاده می کنند.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: در اولین فرصت جلسات کاربردی برای بررسی مشکلات ورزش استان برگزار خواهد شد.

خادم اضافه کرد: امیدواریم روزی شاهد گشایش پتانسیلهای اهالی دلسوز ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم و وسعت را در حوزه ورزش و جوانان استان شاهد باشیم.

در پایان این مراسم از خدمات جهانبخش ایزدپور، مدیرکل سابق ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و محمدتقی علوی به عنوان مدیرکل جدید این ادراه کل معرفی شد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است