معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به همراه کارشناسان این معاونت در ساعات غیر اداری از داروخانه های استان بازدید و از نزدیک بر روند اجرایی امور داروخانه های شهریاسوج نظارت کرد. به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان؛ دکتر امام بخش […]

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به همراه کارشناسان این معاونت در ساعات غیر اداری از داروخانه های استان بازدید و از نزدیک بر روند اجرایی امور داروخانه های شهریاسوج نظارت کرد.

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان؛ دکتر امام بخش قائدی در این بازدیدها به بررسی حضور و نظارت مسئول فنی قاچاق اقلام دارویی، تجهیزات پزشکی، فراورده های بهداشتی، شرایط نگهداری محصولات، فاکتورهای خرید و فروش و کنترل نسخ بیمه ها و نحوه ساخت داروهای ترکیبی پرداختند.

وی بابیان اینکه داروخانه تنها مرجع معتبر و قابل اعتماد برای تهیه دارو و فراورده های سلامت محور است، گفت: تهیه و توزیع عادلانه دارو جهت رفاه حال شهروندان، پیگیری و دقت نظر بیش از پیش همکاران داروساز را میطلبد.

وی ادامه داد: بازرسی از مراکز عرضه کالاهای سلامت به صورت روتین و تمام وقت دستور کار این معاونت است.

دکتر قائدی در بازدید از داروخانه ها و دیداربا داروسازان شهر یاسوج یادآورشد: پیگیری امور صنفی مربوط به داروخانه ها نیز درراس امور کمعاونت غذا و دارو قرار دارد.