الَّذِینَ تَتَوَفَّاهُمُ الْمَلائِکَهُ طَیِّبِینَ یَقُولُونَ سَلامٌ عَلَیْکُمْ ادْخُلُوا الْجَنَّهَ بِما کُنْتُمْ تَعْمَلُونَ. همان‌ها که فرشتگان (قبض ارواح) روحشان را می‌گیرند در حالی که پاک و پاکیزه‌اند، به آن‌ها می‌گویند: سلام بر شما باد. وارد بهشت شوید به خاطر اعمالی که انجام می‌دادید. جناب آقای جهان (زریر) ارجمند اکنون، در وانفسای خزان و برگ ریزانِ گزیرناپذیر […]

الَّذِینَ تَتَوَفَّاهُمُ الْمَلائِکَهُ طَیِّبِینَ یَقُولُونَ سَلامٌ عَلَیْکُمْ ادْخُلُوا الْجَنَّهَ بِما کُنْتُمْ تَعْمَلُونَ.

همان‌ها که فرشتگان (قبض ارواح) روحشان را می‌گیرند در حالی که پاک و پاکیزه‌اند، به آن‌ها می‌گویند: سلام بر شما باد. وارد بهشت شوید به خاطر اعمالی که انجام می‌دادید.

جناب آقای جهان (زریر) ارجمند
اکنون، در وانفسای خزان و برگ ریزانِ گزیرناپذیر فصل هجران و پاییز ، ایل بویراحمد غم از دست دادن جوانی رعنا را غمگنانه بر دوش می کشد و زبان و سخن برای بیان احساسات، عاجز مانده است.
درک تاول های جانسوز این ماتم بزرگ، فقط از عهده ی پدر و مادر زنده یاد مهندس ارجمند، آن عزیزِ از دست رفته برمی آید و روزگار بی بنیاد هم در این تقابل بی رحمانه، به عادت دیرین، شرمسار است؛ لذا چاره ای جز تسلیم در برابر مرگ به مثابه یک قانون عمومی و اصل مشیّت الهی نیست.

اینجانب، رحلت ناگهانی و غم انگیز زنده یاد مهندس ارجمند را به ایل بویراحمد ُ طوایف بزرگ قاید گیوی و آقایی ُ به خصوص خانواده بزرگوار و داغدیده ارجمند و ایزدپناه تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای روح آن مرحوم آرامش و غفران الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

غلامرضا پناه
معاونت توسعه مدیریت و منابع – وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی