به گزارش افتونیوز،رانندگان تاکسی خطوط بین شهری دهدشت، بابت پیگیری‌های فرماندار کهگیلویه در رفع و رجوع کردن مشکلات و مضائب پایانه شهری و رانندگان تشکر و قدردانی نمودند. متن پیام درپی می آید *بسم الله الرحمن الرحیم* *من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق* خداوند عز و جل را سپاس بیکران می گوییم که بعد […]

به گزارش افتونیوز،رانندگان تاکسی خطوط بین شهری دهدشت، بابت پیگیری‌های فرماندار کهگیلویه در رفع و رجوع کردن مشکلات و مضائب پایانه شهری و رانندگان تشکر و قدردانی نمودند.

متن پیام درپی می آید

*بسم الله الرحمن الرحیم*
*من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق*
خداوند عز و جل را سپاس بیکران می گوییم که بعد از مدت ها تنش های فزاینده و آمدن و رفتن های پرتکرار، یک بار دیگر ساعت سعد و میمون شهرستان مظلوم کهگیلویه فرا رسید و مردی بزرگ همت و مدیری مدبر، سکان مدیریتی این شهرستان مستعد و تاریخ دار، با مردمی فهیم و زحمت کش را در دست گرفت.
*استاد اندیشمند جناب آقای اتابک* از مردان نیک و کاربلد و محبوب و مردمی و مورد وثوق آحاد مردم و فعالان سیاسی اجتماعی دیارمان، با توجه به اینکه چند صباح کوتاهی ست که بر اریکه مدیریت نشسته اما الحق و الانصاف تلاش شبانه روزی و همت بلند ایشان بسیار امیدوار کننده و دل شاد کننده بوده است.
عمل گرایی و تلاش شبانه روز ایشان و پرسنل خدوم و زحمت کش همراه، ریاست محترم راهنمایی و رانندگی شهرستان جناب آقای خادم اصل، اعضای محترم شورا و شهردار محترم و ریاست بزرگوار اداره حمل و نقل و پایانه های شهرستان، باعث گردیده تا ما رانندگان پایانه مسافربری، بعد از مدت ها قول و قرارهای به فرجام نرسیده در سال های گذشته، جهت به سامان شدن وضعیت ناامید کننده مان بارقه ای از امید در دل هایمان روشن شده و به آینده امیدوارم شویم.
اینجاست که باید با تفالی به مصحف شریف، نگاشت
*انَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الاَْماناتِ إِلى أَهْلِها*
ما رانندگان خطوط بین شهری شهرستان کهگیلویه تلاش این عزیزان بزرگوار را به فال نیک گرفته و از همت این عزیزان جهت رفع و رجوع کردن مشکلات و مصائب پایانه شهری و رانندگان عزیز، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
در هر کجا نشانی از صدق و صداقتی ست
ما قدردان حضرت عشق و کرامتیم…