نشست احزاب و شخصیتهای سیاسی اصلاح طلب استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی وی در سالن دولت یاسوج برگزار شد. به گزارش افتونیوز، این نشست با هماهنگی و دعوت معاونت سیاسی از فعالان احزاب اصلاح طلب و برخی از شخصیتها و معتمدان این جریان سیاسی صورت گرفت. در این نشست استاندار و […]

نشست احزاب و شخصیتهای سیاسی اصلاح طلب استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی وی در سالن دولت یاسوج برگزار شد.

به گزارش افتونیوز، این نشست با هماهنگی و دعوت معاونت سیاسی از فعالان احزاب اصلاح طلب و برخی از شخصیتها و معتمدان این جریان سیاسی صورت گرفت.

در این نشست استاندار و معاون سیاسی پای صحبت و درد دل فعالان سیاسی نشست.

بیشتر مباحث انتقاد در خصوص وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، رابطه دولت و اصلاح طلبان، عزل و نصب مدیران استان، دخالت نمایندگان در عزل و نصبها، عدم توجه دولت به فعالان ستاد روحانی، استخدام های غیرقانونی اقوام و خویشاوندان مدیران، عدم حمایت مدیران از دولت، انتخابات و …

آقایان نظری(بویراحمد)، صمد رضایی(دنا)، محمدعلی طاهری(کهگیلویه)، دولتخواه(چرام)، سیدنعمت الله صدوقی(کهگیلویه)، ذوالفقاری(بویراحمد)، نیک بین(بهمئی)، حسینی(باشت)، کفایی(گچساران)،بهشتی(بویراحمد)، حمزه بنام(جوانان)، هاشم جعفری(جوانان)، خانم فرزانه آرامش(بانوان)، خانم زهرا حسینی(بانوان) و … به ایراد سخن پرداختند.

همچنین سیدضیاالدین رضاتوفیقی به عنوان رئیس ستاد روحانی در این نشست مطالبی را مطرح کرد.

در پایان این نشست نیز احد جمالی و حسین کلانتری به برخی مطالب پاسخ دادند.

گزارش تصویری اختصاصی از این نشست: