«سیدباقر موسوی» با اکثریت آرا رئیس شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد شد. به گزارش افتونیوز، نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان برای تشکیل و تعیین هیئت رئیسه شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد. در این نشست «مهندس سیدباقر موسوی جهان آباد» نماینده اسبق مجالس پنجم و ششم شورای […]

«سیدباقر موسوی» با اکثریت آرا رئیس شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش افتونیوز، نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان برای تشکیل و تعیین هیئت رئیسه شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

در این نشست «مهندس سیدباقر موسوی جهان آباد» نماینده اسبق مجالس پنجم و ششم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بعنوان رئیس شورای اصلاح طلبان استان، آقای خواجوی به عنوان نایب رئیس اول، آقای سیدرضا عسکری به عنوان نایب رئیس دوم و آقای محمدکاظم نظری به عنوان دبیر این شورا تعیین شدند.

همچنین آقایان امین کاظم نژاد، محمود آرام ،جاوریان و خانم فرزانه آرامش بعنوان روسای کارگروههای چهارگانه این شورا انتخاب شدند.

در ابتدای این نشست برخی اعضا آقای رضاتوفیقی را برای ریاست شورا پیشنهاد دادند که وی نپذیرفت و در ادامه اقای سیدرضا عسکری برای ریاست شورا آقای موسوی را پیشنهاد دادند که مورد استقبال همه اعضا قرار گرفت.

شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد باحضور ۳۳ نفر از اعضا شامل ۲۹ حزب اصلاح طلب و چهار نفر عضو حقیقی به ریاست مهندس صوفی استاندار اسبق و رابط شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور عصر امروز دوشنبه در یاسوج برگزار شد.

یکی از وظایف این شورا تشکیل شورای اصلاح طلبان شهرستانهای استان (حوزه های انتخابیه) است. این شورا وظیفه هماهنگی و برنامه ریزی جریان سیاسی اصلاحات را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری بر عهده دارد.

گزارش تصویری از این نشست: