معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با فعالان و سازمانهای مردم نهاد استان دیدار کرد. به گزارش افتونیوز، معصومه ابتکار دوشنبه شب در نشست با فعالان و سازمان های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در قالب طرح تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده، تسهیل گران […]

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با فعالان و سازمانهای مردم نهاد استان دیدار کرد.

به گزارش افتونیوز، معصومه ابتکار دوشنبه شب در نشست با فعالان و سازمان های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در قالب طرح تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده، تسهیل گران با فراگیری آموزش های بلند مدت طرح، نسبت به عملیاتی سازی اهداف اقدام می کنند .

وی با اشاره به اجرای ۳۸ طرح با پوشش زنان و خانواده در کهگیلویه و بویراحمد، اظهارکرد: این طرح ها زمینه ساز ارتقای شاخص های مختلف در حوزه زنان است .

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه استان سرمایه های ارزشمندی را در خود دارد، خاطرنشان کرد: باید از این پتانسیل ها برای ارتقای شاخص ها و رشد جایگاه اجتماعی زنان و خانواده بهره برد .

ابتکار با بیان اینکه نقش سازمان های مردم نهاد در تحقق جایگاه اجتماعی زنان محسوس است، تصریح کرد: دولت نگاه مناسبی به این موضوع داشته و فضا برای سازمان های مردم نهاد در چارچوب حقیقی و نگاه مستقل فراهم است .

وی بر تعامل و فعالیت برنامه محور برای بکارگیری ظرفیت ها برای توسعه استان تاکید و عنوان کرد: سند توسعه وضعیت زنان کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد و این سند در تمام استان ها با در نظر گرفتن شاخص ها و شرایط هر استان اجرایی می شود.