فرماندار کهگیلویه تغییر نگاه ها و برند سازی در ورزش کهگیلویه را هزینه بر دانست وگفت:شهرستان یکسری ظرفیت هایی دارد که شاید توان مالی نداشته باشد ولی می شود درکنار حمایت معنوی با رایزنی با بنگاه های اقتصادی و…فرازبام را حمایت کرد و مانع کور شدن این فروغ در ابتدای مسیر شویم. به گزارش افتونیوز،نشست […]

فرماندار کهگیلویه تغییر نگاه ها و برند سازی در ورزش کهگیلویه را هزینه بر دانست وگفت:شهرستان یکسری ظرفیت هایی دارد که شاید توان مالی نداشته باشد ولی می شود درکنار حمایت معنوی با رایزنی با بنگاه های اقتصادی و…فرازبام را حمایت کرد و مانع کور شدن این فروغ در ابتدای مسیر شویم.
به گزارش افتونیوز،نشست خبری مجموعه فرازبام خائیز دهدشت با حضور فرماندار کهگیلویه و اصحاب رسانه در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
وی تیم فرازبام خائیز دهدشت را بام و برندی برای کهگیلویه دانست که درخشش آن هم باعث خوشخالی است و افزود:در بازدید از آکادمی فرازبام،مدیریت با برنامه ریزی را دیدم،از فضا استفاده بهینه شده است و با استانداردهای کشور مطابقت دارد که این یک گام رو به جلو در دهدشت است، می طلبد اصحاب رسانه با بولد کردن این موارد انگیزه ای برای دیگر ورزشکاران درسایر رشته ها ایجاد کنند.
فرماندار کهگیلویه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های ورزشی در شهرستان بیان کرد:باید با پشتیبانی از دوستان آنها را تقویت کرد تا دیگران هم پای کار بیاند و این پتانسیل ها تقویت شود.
اتابک گفت:رسانه هادر بحث ورزش همکاری داشته باشند چرا که با پرداختن به ورزش بسیاری از معضلات اجتماعی کم می شود،جوان سالم،جسم و روان سالم در جامعه در تحرک است که این به داشتن جامعه ای با نشاط کمک می کند.
وی تغییر نگاه ها و برند سازی در ورزش کهگیلویه را هزینه بر دانست وگفت:شهرستان یکسری ظرفیت هایی دارد که شاید توان مالی نداشته باشد ولی می شود درکنار حمایت معنوی با رایزنی با بنگاه های اقتصادی و…فرازبام را حمایت کرد و مانع کور شدن این فروغ در ابتدای مسیر شویم.
فرماندار کهگیلویه در پایان خطاب به سلیمی سرمربی تیم لیگ برتری فرازبام گفت:انتظاراتی فراتر از تخصص از شما داریم اینکه باید دلی پای کار باشید.

فرازبام برند دهدشت
رضا نیکویی زاده در این نشست گفت:فردا آغاز سی و دومین دوره این مسابقات است و انتظار داریم همچون گذشته اصحاب رسانه تیم فرازبام را به نحو احسن همراهی کنند.
رییس اداره ورزش وجوانان با تقدیر از حمایت فرماندار کهگیلویه گفت:آقای اتابک تعریف درستی از این تیم دارند و در حقیقت فرازبام برند دهدشت است.
مدیرعامل باشگاه فرازبام نیز با تقدیر از همراهی خبرنگاران گفت:اصحاب رسانه و قلم در این شهرستان توانمند هستند و انتظارداریم قویتر از اینکه هستند، ظاهرشوند.

تنها تیم استان که مقام کشوری کسب کرد
مجیدپارسایی جریان سازی و تحلیل خبرنگاران و مطالبه گری را از اهرم های خبرنگاران دانست و تاکید کرد:در مدت زمانی که فرازبام به دلایلی قصد نقل مکان داشت، از این ظرفیت خبرنگاران خبری نبود و هیچگونه نقدی صورت نگرفت که این جای گلایه دارد.
پارسایی مجموعه فرازبام را همدل دانست و گفت:تیم فرازبام به معنای واقعی یک تیم است که باسلایق مختلف ولی با همدلی اداره میشود.
مدیرعامل فرازبام استقبال وحمایت مردم را مایه دلگرمی عنوان کرد و با اشاره به حوادث پیش آمده در فصل قبل اظهارکرد:هندبال نوپاست و تماشاگر ما هم نوپا است و آنها با آشنایی بیشتر با قوانین هندبال میتوانند مانع حاشیه سازی شوند.
وی از تیم قبلی ابراز رضایت کرد و گفت:هندبال پارسال تنها ورزش تیمی استان بود که در المپیاد استعدادهای برتر مقام سوم کشور را کسب کرد که این نشان می دهد ما دربحث پایه هندبال رشد خوبی داشته ایم.
مجید پارسایی ادامه دادد:از ۲۹تا۶ شهریور ۳۲ استان در المپیاد استعدادهای برتر حضور دارند که امیدواریم بتوانیم تیمی شایسته روانه این مسابقات کنیم.
پارسایی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شورای اداری و مسئولان امنیتی شهرستان،در خصوص بودجه تیم هندبال فرازبام گفت: ما ورزش قهرمانی را دنبال میکنیم وفضای بودجه را هم میدانیم و شخصی که وارد این عرصه می شود خودش باید به فکر اداره و درامد تیمش باشد و انتظار ما همراهی مسئولان است.

۱۵۰ بازیکن تحت نظر مربیان فرازبام در حال آموزش دیدن هستند

سلیمی سرمربی تیم لیگ برتری فرازبام خائیز نیز گفت:امسال تیم کاملا متفاوت شده است و تقریبا ۸۰ درصد بازیکنان جابه جا شده است و یک تیم جدید به دهدشت دعوت شدند وکه کیفیت مسابقات بهتر از پارسال خواهد بود.
سلیمی افزود:در حال حاضر ۱۵۰ بازیکن تحت نظر مربیان در حال آموزش دیدن هستند و یک شکوفای زیادی برای اینده ورزش دهدشت ایجاد خواهد کرد ،۹ تا از بازیکنانی که با باشگاه قرارداد دارند اهل دهدشت هستند.
وی حضور بازیکنان باتجربه در کنار این بازیکنان را بستر مناسبی دانست و بیان کرد:با ارتباط برقرار شدن بین تجربه و توان فیزیکی و بومی گرایی در آینده ای میان مدت دهدشت یک تیم می تواند داشته باشد.