فرماندار جدید کهگیلویه در اولین جلسه شورای اداری خود مشی مدیریتی اش را تبیین کرد.وی گفت خط قرمزش کار محسوس در خدمت رسانی به مردم کهگیلویه است ؛اتابک اقدامات دولت در کهگیلویه را ارزنده توصیف و از مدیران خواست در اطلاع رسانی عملکرد دولت مصر باشند.   به گزارش افتونیوز؛علیرضا اتابک در اولین […]

 

 

فرماندار جدید کهگیلویه در اولین جلسه شورای اداری خود مشی مدیریتی اش را تبیین کرد.وی گفت خط قرمزش کار محسوس در خدمت رسانی به مردم کهگیلویه است ؛اتابک اقدامات دولت در کهگیلویه را ارزنده توصیف و از مدیران خواست در اطلاع رسانی عملکرد دولت مصر باشند.

 

به گزارش افتونیوز؛علیرضا اتابک در اولین جلسه شورای اداری خود اظهار کرد :بخشی از سناریوی تضعیف دشمنان نظام تضعیف دولت و عملکرد های دولت است  و با این عمل امید جامعه را نشانه گرفته است .

 

وی با اشاره به تاثیر وحدت و همدلی جامعه در چنین شرایطی افزود:مشارکت و حضور مردم در پشتیبانی از مسئولان نظام همواره دشمنان را در براوردن توطئه شان ناکام گذارده است.

 

وی با اشاره به عوامل تحمیلی مشکلات اقتصادی  در بوجود امدن شر ایط موجود تصریح کرد: پیش شاخص ها حاکی از بهبود اوضاع در نیمه دوم شهریور است .

 

رئیس شورای اداری شهرستان کهگیلویه در تبیین سیاستهایش خود مظلوم بینی در  کهگیلویه را  یکی از عوامل محروم ماندن و توسعه نیافتگی دانست .وی مدیران را پیشانی خیزش فکری در احصائ ظرفیت های کهگیلویه دانست و تصریح کرد: اگر عملکرد ادارات در این راستا قابل درک نباشد با  اختیارات سازمانی رفتار می کنیم .

 

رئیس شورای اداری کهگیلویه- گزارش عملکرد دولت از سوی دستگاههای شهرستان ر ا هم ارز تغییر نگاه به کهگیلویه دانست و تکید کرد :عدم اطلاع رسانی گزارش خدمات دولت از ضعف های مدیران است که این باعث ضعف دولت و اسیب به نظام است .

 

علیرضا اتابک با تاکید بر حضور مستمر مدیران در بین مردم تصریح کرد :حضور مدیر در بین مردم ،صداقت مسئولانشان را احیا می کند

 

رئیس کارگروه حقوق شهروندی کهگیلویه -با تاکید بر حفظ کرامت انسانی شهروندان بعنوان یک حق شرعی و انسانی پاسخگویی مسئولان با حضور در نماز جمعه، مساجد و سایر مناسبت های فرهنگی یاد اور شد .

 

وی لزوم تشویق جوانان به ازدواج اسان در شرایط ناهموار اقتصادی از سوی مدیران  را یکی از مصادیق عملکرد فرهنگی ادارات  دانست و تصریح کرد:تشویق جوانان همراه با مساعدت، ولو در اختیار قرار دادن فضای اداری به برگزاری مراسمات ازدواج در قشر کم در امد تحسین برانگیز و نشان دهنده مدیریت اقتضایی مدیران  است .

 

فرماندار کهگیلویه با اشاره به موفقیت تیم فراز بام خاییز بعنوان نمونه ای از ظرفیت  شناخته شده ورزش شهرستان تصریح کرد : توجه و حمایت ورزش یکی از راههای کاهش اسیب های اجتماعی در شهرستان است که باید مجدانه دنبال شود .

 

 

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه دولت در بحث پروزه های عمرانی موفق عمل کرده است تصریح کرد:مماشات با پیمانکار از سوی مدیران دستگاه تضییع حقوق مردم ،و قابل چشم پوشی  و بخشش نیست

 

وی با بیان اینکه هر کجا لازم باشد و تا جایی که قانون اجازه داده است دستگاهها و مدیران خود را حمایت میکنیم افزود:حمایت ما به این معنی نیست که انتقاداتی که دستگاههای نظارتی و رسانه  وارد میداند را رد کنیم ؛ این می رساند که ما بعنوان بدنه دولت نباید از خود ضعف نشان دهیم .

 

اتابک تحمل کشمکش های تحمیلی از سوی جریاندهای سیاسی را خارج از ظرفیت و توان شهر ستان با وجود مشکلات فراوان دانست و تصریح کرد :کهگیلویه بیش از هر زمان دیگری به حمایت و همدلی نخبگان ،معتمدان و جریانات سیاسی خود در برون رفت از کاستی ها دارد .