به گزارش افتونیوز عملیات اجرایی محور چرام به دهدشت و ورودی چرام جان تازه ای گرفت. فرج خشنود مدیر راه و شهرسازی چرام که در یک روز تعطیل پیگیر عملیات اجرایی ورودی چرام است بیان کرد:با پیگیری های انجام شده امروز صبح عملیات اجرایی ورودی چرام با خاک برداری قسمت هایی که ریزش داشت انجام […]

به گزارش افتونیوز عملیات اجرایی محور چرام به دهدشت و ورودی چرام جان تازه ای گرفت.

فرج خشنود مدیر راه و شهرسازی چرام که در یک روز تعطیل پیگیر عملیات اجرایی ورودی چرام است بیان کرد:با پیگیری های انجام شده امروز صبح عملیات اجرایی ورودی چرام با خاک برداری قسمت هایی که ریزش داشت انجام شد.

وی افزود:خاک ریزی و بیس ریزی قسمتی از محور چرام به دهدشت به طول ۱۵۰۰متر به زودی انجام می گیرد و پیمانکار هم روی پروژه فعال است و امروز با بسیج تمامی ماشین آلات و. نیروهای خود امیدواریم روند اجرایی این محور شتاب بیشتری بگیرد تا مردم چرام و مسافران این محور با امنیت و آسودگی بیشتری تردد کنند.

خشنود با تشکر از پیگیری های فرماندار محترم چرام و. مدیرکل راه و شهرسازی و نماینده مردم در مجلس برای اتمام عملیات اجرایی محور چرام به دهدشت و ورودی چرام گفت:توسعه شهرستان چرام با همکاری همه دستگاه های مرتبط و تعامل و. همکاری میسر هست که امیدواریم آن چه که شایسته مردم خوب این شهرستان هست انجام شود.

مدیر راه و شهرسازی چرام گفت: با پیگیری هایی که داشتیم برای کاهش خطرات بخصوص در شب قسمتی از محور چرام که آسفالت شده بود خط کشی شد.

وی در پایان از همکاری اصحاب رسانه چرام در جهت توسعه شهرستان تشکر کرد.