فرماندار چرام از راه اندازی اداره کار در شهرستان چرام خبرداد   به گزارش افتونیوز ، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان چرام با حضور فرماندار و مدیرکل کار و رفاه امور اجتماعی و اعضای شورای اشتغال در چرام برگزار شد. هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام با اشاره به ضرورت وجود اداره کار در چرام گفت:استقرار ادارات […]

فرماندار چرام از راه اندازی اداره کار در شهرستان چرام خبرداد
 

به گزارش افتونیوز ، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان چرام با حضور فرماندار و مدیرکل کار و رفاه امور اجتماعی و اعضای شورای اشتغال در چرام برگزار شد.

هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام با اشاره به ضرورت وجود اداره کار در چرام گفت:استقرار ادارات در این شهرستان از نیازهای مردم جهت تسهیل امور است و با رایزنی هایی که انجام دادیم در مرکز استان انشاالله به زودی نمایندگی اداره کار در شهر چرام راه اندازی می شود.

وی افزود:با راه اندازی اداره کار و رفاه امور اجتماعی پیگیری پرونده های اشتغالزایی و جلسات کارگروه اشتغال بهتر صورت می گیرد چرا که مدیریت کهگیلویه با توجه به گستردگی در چند شهرستان توان خدمات رسانی مطلوب نبود که امیدواریم با مستقل شدن اداره کار در چرام بخشی از مشکلات حل شود.

فرماندار چرام گفت:راه اندازی اداره کار امروز هم در جلسه کمیته برنامه ریزی مطرح شد که راه اندازی شود.

همچنین خانم نیک مرام مدیرکل کار و رفاه امور اجتماعی استان کهگیلویه و. بویراحمد در حاشیه نشست شورای اشتغال بیان کرد:در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام با حضور معاون سازمان مدیریت بحث راه اندازی نمایندگی اداره کار چرام مطرح شد و قرار شد که اعتباری داده شود که امیدواریم این مهم انجام شود.

بنابراین گزارش راه‌اندازی نمایندگی اداره کار در شهر چرام راه اندازی می شود.
پیش از این مردم چرام برای انجام امور اداری در حوزه اداره تعاون کار و رفاه امور اجتماعی به شهر دهدشت مراجعه می کردند.