به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری چرام، هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام طی پیامی از عوامل میدانی و پشتیبانی عملیات اطفاء حریق مراتع منطقه طسوج قدردانی کرد. در این پیام؛ ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مستمر پرسنل مجموعه منابع طبیعی استان و شهرستان، مجموعه دستگاه های عضو شورای هماهنگی […]

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری چرام، هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام طی پیامی از عوامل میدانی و پشتیبانی عملیات اطفاء حریق مراتع منطقه طسوج قدردانی کرد.

در این پیام؛ ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مستمر پرسنل مجموعه منابع طبیعی استان و شهرستان، مجموعه دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و مردم محلی اقصی نقاط شهرستان، به صورت ویژه از پیگیری های جناب آقای مهندس فیلی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل مدیریت بحران استان و واحد خدمات پرواز شرکت نفت و گاز گچساران تشکر و قدردانی گردیده است.

فتاحی اصل با اظهار تاسف از حجم بالای خسارات وارده ناشی از آتش سوزی ها از ابتدای سال جاری تا کنون، دلیل اصلی بروز این حوادث مخرب را عامل انسانی( عمد و غیرعمد) برشمرده و ضرورت برنامه ریزی متولیان امر و فرهنگسازی عمومی در این زمینه را خاطر نشان نمودند.

گفتنی است؛ این آتش سوزی از سه شنبه شب هفته جاری آغاز و پس از تلاش بی وقفه و هلی برن نیرو به نقاط صعب العبور بوسیله بالگرد واحد خدمات پرواز شرکت نفت و گاز گچساران، ساعت ۱۶ عصر روز چهارشنبه مهار گردیده است.