پس از اجرای ۵۰ هزار متر مربع آسفالت خیابان های شهر دهدشت با صرف ۹۰۰ تن قیر معادل ۳ و نیم میلیارد تومان،کاشف به عمل آمده است که شهردار در روز روشن تاسیسات و حوضچه های ادارات خدمت رسان را ندیده است و آنها را زیر آسفالت نو مدفون کرده است تا قیر رایگان کهگیلویه […]

پس از اجرای ۵۰ هزار متر مربع آسفالت خیابان های شهر دهدشت با صرف ۹۰۰ تن قیر معادل ۳ و نیم میلیارد تومان،کاشف به عمل آمده است که شهردار در روز روشن تاسیسات و حوضچه های ادارات خدمت رسان را ندیده است و آنها را زیر آسفالت نو مدفون کرده است تا قیر رایگان کهگیلویه را هدر دهد!
شاید شهردار دهدشت فراموش کرده است که ادارات خدمت رسان باید به تاسیسات و حوضچه های خود دسترسی داشته باشند تا بتوانند خدماتی به مردم ارائه دهند!
باید گفت همه این سهل انگاری ها و سو مدیریت ها درحالی انجام شده است که شورای پنجم شهر دهدشت همیشه مدعی بود این ادارات خدمت رسان هستند که با شهرداری هماهنگی ندارند!
«ضمن خسته نباشید خدمت شهردار محترم و مجموعه جوان شورای شهر و همه کارکنان پر تلاش مجموعه شهرداری از بابت راه انداختن نهضت روکش آسفالت در معابر اصلی و فرعی شهر و مرمت چاله و چوله های خیابانها که خود خدمت بزرگیست به همشهریان،ولی متاسفانه شاهد یک مورد سهل انگاری از طرف پیمانکاران و مجموعه شهرداری هستیم و آن هم عدم هماهنگی با ادارات خدمات رسان ( آب و فاضلاب_گاز_ مخابرات) در خصوص نمایان سازی و یا همسان سازی حوضچه ها و شیر آلات تاسیسات در معابر شهر که ادارات مجبورند جهت استفاده از شیرآلات خود در مواقع ضروری نسبت‌ به تخریب روکش آسفالت روی حوضچه اقدام نمایند. بهتر است قبل از انجام‌ پروژه آسفالت با یک استعلام ساده از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری گردد.با تشکر مجدد» متن رئیس آبفای کهگیلویه است که پس از واکنش رئیس شرکت گاز کهگیلویه به سهل انگاری شهرداری،در فضای مجازی نشر داده شد.
شهردار دهدشت،درپاسخ به سوالی مبنی بر دلیل بی توجهی و مدفون کردن حوضچه های ادارات خدمات رسان گفت:قبل از شروع کار از ادارات خدمت رسان خواستیم که زیر ساخت ها را آماده کنند،ما که نمی توانیم صبر کنیم تا آبفا،اداره گاز کار خود را انجام ندهد و قیر برگشت داده شود!
به گزارش افتونیوز،گویا حاشیه های قیر رایگان کهگیلویه قرار نیست به این زودی ها تمام شود،این قیر همان قیر رایگانی است که مدتی پیش در فضای مجازی همه می خواستند صاحب آن شوند تا از خدمات دولت به نفع خود بهره برداری سیاسی کنند.
حال هم که میبینیم شهرداری،هنر مدیریتی خود را به خوبی کار گرفته و با سهل انگاری آن را هدر می دهد!
شهردار دهدشت در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه بالاخره نماینده کهگیلویه در جذب این قیر هم سهیم بود یا خیر گفت:ما در حال رایزنی برای جذب قیر رایگان با استان و مرکز کشور در اسفندماه ۹۷ بودیم که قیر دریافت کردیم،و بعد ها نیز نماینده در فروردین ماه در فضای مجازی مکاتباتی نشر داد که با وزیر در خصوص قیر مکاتبه داشت ولی من اطلاع نداشتم.
برخه گفت:خودشان(نماینده کهگیلویه) انجام دادند و در فضای مجازی که نشر داد ما هم ملاحظه او را کردیم!
وی گفت:در پایان ۹۷ دولت ۳ هزار تن قیر رایگان معادل ۱۱ و نیم میلیارد تومان به ما کمک کرده است که در مرحله اول نهضت آسفالت معادل ۵ میلیارد تومان (یک میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی و قیر به معادل ۴ میلیارد تومان )اعتبار داشتیم که تا کنون ۵۰ هزار متر مربع از خیابان های شهر دهدشت با مصرف ۹۰۰ تن قیر و معادل ۳ و نیم میلیاردتومان آسفالت شده است

فاطمه خطیبی