به گزارش افتونیوز به مناسبت دهه پر فروغ کرامت و همزمان با ورود خدام و پرچم متبرک حرم رضوی (ع) اقلام فرهنگی بین کانون های فرهنگی و هنری شهرستان چرام توزیع شد . رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام به تهیه و توزیع تجهیزات بین کانون‌ های فرهنگی و هنری شهرستان بمناسبت دهه […]

به گزارش افتونیوز به مناسبت دهه پر فروغ کرامت و همزمان با ورود خدام و پرچم متبرک حرم رضوی (ع) اقلام فرهنگی بین کانون های فرهنگی و هنری شهرستان چرام توزیع شد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام به تهیه و توزیع تجهیزات بین کانون‌ های فرهنگی و هنری شهرستان بمناسبت دهه پر فروغ کرامت و همزمان با ورود خدام و پرچم متبرک حرم رضوی (ع) اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته مبلغ ۳۰۰میلیون ریال اقلام خریداری و به کانون‌ های فرهنگی مساجد شهرستان اهدا گردید .

سعید خردمند تصریح کرد: اقلام اهدایی به کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد واجد الشرایط که در سنوات گذشته اقلامی از مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی مساجد دریافت نکردند، اهدا گردید .

وی اقلام اهدایی را شامل سیستم صوتی ثابت و سیار به همراه کلیه امکانات، قفسه کتاب، میز مطالعه، صندلی مطالعه و دوربین عکاسی و فیلمبرداری و اقلام فرهنگی دیگر از جمله قرآن ، مفاتیح الجنان و کتاب بین کانون های فرهنگی و هنری مساجد عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از فرماندار شهرستان چرام به جهت حمایت و همکاری جهت تجهیز کانون مساجد ابراز امیدواری کرد که در کمیته برنامه ریزی شهرستان، انتظار داریم فرماندار محترم نسبت به تامین اعتبار جهت تجهیز کانون مساجد عنایت ویژه ای داشته باشند.