در پی انتشار یکی از هزاران مکاتبه دفتر آیت الله ملک حسینی در فضای مجازی، بدون از هرگونه احساسات جانبدارانه‌ای مطالب و عرایض زیر را با احترام و ادب به محضر مردم شریف و فهیم استان تقدیم می‌نمایم: ۱- بزرگان و معمرین این استان بخوبی به یاد دارند که در مقاطعی از تاریخ پر فراز […]

در پی انتشار یکی از هزاران مکاتبه دفتر آیت الله ملک حسینی در فضای مجازی، بدون از هرگونه احساسات جانبدارانه‌ای مطالب و عرایض زیر را با احترام و ادب به محضر مردم شریف و فهیم استان تقدیم می‌نمایم:

۱- بزرگان و معمرین این استان بخوبی به یاد دارند که در مقاطعی از تاریخ پر فراز و نشیب استان به ویژه ایام پرفروغ انقلاب اسلامی، عوامل و عناصر خود رأی سعی در قلع و قمع بسیاری از متنفدین داشتند که هوشیاری، شجاعت و تصمیمات قاطع حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) در خصوص اجرای عدالت و جلوگیری از بی‌تدبیری به داد مردم رسید، اگرچه در آن زمان سعی در تخریب آیت الله ملک حسینی (ره) داشتند اما دیری نپایید که خورشید از پس ابرهای شبهه و نفاق بیرون آمد و تاریکی به تاریکخانه‌ها و بیوت شیطان خزید و رافت و عدالت اسلامی قوام یافت.

۲- بیت آیت الله ملک حسینی به عنوان نمایندگی ولی فقیه در استان مورد احترام مردم هستند اما بیش از این به عنوان نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری که منتخب همین مردمند قابل احترامند، ورای همه این مسئولیت ها و وکالت ها، عشق و احترام متقابل این مردم و این بیت ریشه در زندگی و همزیستی متقابل و تاریخ مشترکشان دارد که در سرد و گرم زندگی با مردم بوده اند، حرف حق را زده اند و باکی نداشته اند.
این بیت در تاریخ نه مرعوب قدرتی بوده و نه تسلیم جباری.

۳- برای تنویر افکار عمومی اظهار می‌دارد:
آنچه اخیرا از زبان ریاست محترم قضایی استان به عنوان خبر پخش شد (کلیک کنید) حکایت از برخورد با قضات و کارمندان خاطی این نهاد داشت که مایه تاسف و حیرت است. به نظرشما خوانده عزیز؛ آیا در چنین دار القضایی با چنین عواملی، امکان بی عدالتی وجود ندارد؟؟؟؟؟!!!!؟

 اگر قرار باشد که به مسئولین بالا دستی تذکر داده شود که در پرونده ای عدالت رعایت شود، آیا سزاوارترین مقام دفترنماینده رهبری «مد ظله»، در استان نیست؟؟؟!!!

 اگر قرار باشد صدایی به جایی برسد؛ آیا آن صدا نباید از طرف نماینده ولی فقیه باشد؟؟؟؟؟!!!!!

 آیا توصیه به رعایت عدالت معنا و مفهومش این است که عده ای آن را مخدوش کرده و شبهه افکنی کنند؟؟؟؟؟؟!!!!

 اگر این عوامل نفاق، بودند و می‌دیدند روزی چندین نامه مشابه و شاید غلیظ‌تر از این از طرف دفتر آیت الله ملک حسینی برای افراد گوناگون صادر می‌شود که در آن مسئولین به رعایت عدالت و جلوگیری از تضییع حقوق مردم توصیه شده اند، جای تامل داشت که چرا فقط این نامه تبدیل به پیراهن عثمان شده و دیگر مکاتبات نادیده گرفته و منتشر نمی‌شوند ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

۴- همگان به خاطر دارند که در ابتدای شکل‌گیری این پرونده چه افشاگری هایی از طرفین صادر شد!!! که تا عمق خانواده ها نفوذ کرده بود و مردم هم از حق و ناحق بودن آن بی‌اطلاع ماندند. در چنین شرایطی که حاکم و محکوم با نگرشی مشکوک و شخصی عمل می‌کند آیا توصیه به رعایت عدالت امری عجیب و غریب است که بعضی‌ها آن را بصورت گسترده در فضای مجازی منتشر می کنند و فکر می‌کنند که صداقت و پاکدامنی دفتر آیت الله ملک حسینی را به چالش کشانده اند!!!!! دفاع از حقوق عامه مردم و جلوگیری از ظلم احتمالی دادگستری در شرایطی که امکان سو استفاده از مقام قضایی و اهرم‌های در اختیار وجود داشته باشد جزء وظایف نظارتی دفتر نماینده ولی فقیه در استان است که در حقیقت این گونه مکاتبات نشانه پویایی و هوشیاری این دفتر است و مردم هم همین را می‌خواهند که دفتر نماینده‌شان همچون گذشته از عدالت و حقوقشان دفاع نماید.

لذا ضمن اعتراض شدید به عوامل نامطلوب دارالقضا که پنجه بر رخسار خورشید کشیده‌اند و سعی در آسیب زدن به یکی از مهمترین پایگاه اتحاد و همدلی مردم غیور این استان داشته اند با وسواس و جدیت این موضوع را دنبال و خواستار برخورد قانونی و جدی با آمرین و عاملین این حرکت سخیف در فضای مجازی هستیم.

بدون شک سکوت و کم‌کاری بعضی از نهادهای امنیتی و نظارتی و عدم جبهه گیری دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در مقابل این بی‌احترامی از نگاه تیزبین و حساس مردم و علاقه‌مندان این بیت مخفی نمانده و در حافظه تاریخی آنان ضبط و ثبت خواهد شد.

بحول و قوه الهی روزی فرا می‌رسد که این دسیسه بصورت تمام و کمال برای مردم واضح و روشن گردیده و عوامل آن معرفی، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد و وعده الهی هم همین است.

“و من یتوکل علی الله فهو حسبه”
ادامه دارد……

  • نویسنده : سید حاجت موسوی