استاندار کهگیلویه و بویراحمد دستور داد مشکل مسکن، معیشت و درمان “حوری جان آغاز” حل شود و پس از بسیج جمعی از مدیران این پیرزن بعد از سال ها طعم خانه دار شدن را چشید. به گزارش افتونیوز،پس از انعکاس کلیپی از وضعیت دردناک زنی تنها در یکی از روستاهای شهرستان دنا، کلانتری استاندار کهگیلویه […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دستور داد مشکل مسکن، معیشت و درمان “حوری جان آغاز” حل شود و پس از بسیج جمعی از مدیران این پیرزن بعد از سال ها طعم خانه دار شدن را چشید.

به گزارش افتونیوز،پس از انعکاس کلیپی از وضعیت دردناک زنی تنها در یکی از روستاهای شهرستان دنا، کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار دنا، مدیرکل بهزیستی، مدیرکل بنیاد شهید و مدیرکل هلال احمر را بسیج کرد تا وضعیت این پیرزن را بررسی کرده و سریعا نسبت به رفع مشکلات وی اقدام کنند.

در کمتر از فاصله زمانی ۳ ساعته و با حضور میدانی این مدیران در روستای خونگاه از توابع بخش پاتاوه مشکلات حوری جان بررسی شد و علی رغم توصیه مسئولان بهزیستی برای حضور پیرزن در مراکز نگهداری این نهاد، بستگانش خواستار زندگی وی در همان روستا شدند.

حوری جان از مددجویان کمیته امداد بود؛ مدیرکل کمیته امداد خانه ای در شهر پاتاوه برای این بانوی بی سرپرست اجاره کرد و مدیرکل هلال احمر حداقل امکانات معیشتی را در اختیار این پیرزن بی سرپرست قرار داد.

از سوی دیگر مدیرکل بهزیستی به همراه هیئتی از کارشناسان و مشاوران این نهاد به پاتاوه رفته بود و پس از معاینه حوری جان مشخص شد خوشبختانه این پیرزن از هیچ بیماری رنج نمی برد و تیم مشاوره ای این نهاد پای درد و دل های این خواهر شهید نشستند و مشاوره های لازم را برای وی انجام دادند.

سرعت عمل و پیگیری سریع استاندار در این موضوع نشان دهنده دغدغه مندی وی نسبت به مشکلات مردم استان به ویژه اقشار آسیب پذیر است؛ امید است این نمونه کارها و اقدامات را از سوی سایر مسئولان استان شاهد باشیم.