با جکم وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد. به گزارش افتونیوز، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی «دکتر پرویز یزدانپناه» را به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب کرد. دکتر یزدانپناه، از پزشکان متخصص عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و از نیروهای اصلاح طلب […]

با جکم وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد.

به گزارش افتونیوز، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی «دکتر پرویز یزدانپناه» را به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب کرد.

دکتر یزدانپناه، از پزشکان متخصص عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و از نیروهای اصلاح طلب است که در دولت اول تدبیر و امید و در دوران زمامداری دکتر چمن بر این دانشگاه، به عنوان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج فعالیت می کرد.

وی از پزشکان مورد اعتماد بسیاری از اعضای هیئت علمی دانشگاه، کارکنان و سیاسیون استان است که انتظار می رود به وضعیت نا به سامان این دانشگاه نظم و انضباط جدیدی ببخشد.

اورنگ ایلامی که برای ماندن در کرسی ریاست به همه جریان های سیاسی امتیاز داده بود و از همه ظرفیتهای نمایندگان استان فارس برای ماندن در این مسئولیت استفاده کرده بود در نهایت هیچکدام از تلاشهای وی کارگر نیفتاد و با حکم وزیر بهداشت برکنار شد.

متن حکم وزیر بهداشت به نقل از وب سایت این وزارتخانه در پی می آید:

جناب آقای دکتر پرویز یزدان‌ پناه

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهکیلویه و بویراحمد

به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید.

امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و سرافراز باشید.

دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مراسم تودیع و معارفه به زودی برگزار می شود.