مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد  وحشتناک دو خودروی پراید و نیسان که منجر به آتش سوزی پراید و جان باختن راننده پراید شد خبرداد. به گزارش افتونیوز، جلال پوران فرد عنوان کرد این تصادف در ساعت۱۳ و ۴۰ دقیقه امروز یکشنبه ۱ اردبهشت ۹۸ در محور یاسوج به با بامیدان منطقه […]

مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد  وحشتناک دو خودروی پراید و نیسان که منجر به آتش سوزی پراید و جان باختن راننده پراید شد خبرداد.
به گزارش افتونیوز، جلال پوران فرد عنوان کرد این تصادف در ساعت۱۳ و ۴۰ دقیقه امروز یکشنبه ۱ اردبهشت ۹۸ در محور یاسوج به با بامیدان منطقه سرگچینه (بردکر) اتفاق افتاد که متاسفانه بعلت برخورد دو خودرو و آتش سوزی پراید راننده پراید در خودرو سوخت.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز دیسپچ یاسوج بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد افزود : پرسنل اورژانس به محض دیدن صحنه آتش سوزی با یک عد کپسول آتشنانی که دردست داشتند جهت خاموش شدن خودرو اقدام کردند ولی متاسفانه بعلت شدت آتس نتوانستند راننده خودرو را  نجات دهند.
پوران فرد افزود : هرچند بلافاصله نیروهای امدادی و آتشنشانی جهت خاموش شدن خودرو اقدام کردند  و آتش را خاموش کردندولی متاسفانه راننده خودرو پراید بطور کامل در آتش سوخت .