ضرورت تقویت ارتباط آبفای کهگیلویه و بویراحمد با شهروندان به گزارش افتونیوز، اولین نشست سالانه شورای معاونین و مدیران آبفای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. سیدعلی لدنی‌نژاد در این نشست با اشاره به اینکه در سال جاری باید با برنامه‌ریزی جدی به سمت تکمیل کارهای عقب مانده و طرح ریزی های جدی باشیم اظهار کرد: […]

ضرورت تقویت ارتباط آبفای کهگیلویه و بویراحمد با شهروندان

به گزارش افتونیوز، اولین نشست سالانه شورای معاونین و مدیران آبفای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
سیدعلی لدنی‌نژاد در این نشست با اشاره به اینکه در سال جاری باید با برنامه‌ریزی جدی به سمت تکمیل کارهای عقب مانده و طرح ریزی های جدی باشیم اظهار کرد: تحقق این اهداف جز با کار جهادی و تلاش مضاعف انجام نخواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سال ۹۸ سال کلنگ‌زنی و بهره‌برداری طرح‌های مهمی در حوزه‌های آبرسانی و تاسیسات فاضلاب در سطح شهرهای استان خواهد بود، بیان کرد: تملک املاک و تاسیسات آب و فاضلاب نیز باید مانند چند سال اخیر با جدیت دنبال شود.
وی تقویت ارتباط آب و فاضلاب با شهروندان را اصلی مهم دانست و گفت: درخواست‌های و مشکلات مختلف مردم و مشترکین آب و فاضلاب باید به صورت دقیق رصد و برای رفع آنها برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.
لدنی نژد بر تداوم برنامه های فرهنگی شرکت آب و فاضلاب تاکید کرد و یادآور شد: اجرای موفق طرح همیار آب در سه سال اخیر نمونه بارزی از این فعالیت‌های فرهنگی است که همچنان باید در تمامی شهرهای استان انجام شود.