پشت پرده تغییر یک مدیر حق مردم و افکار عمومی است، به گزارش افتونیوز،جهان مهرابی مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی تغییر کرد و پیروز کرمی‌محمودآباد که از چهره‌های اصولگرا هست، جایگزین وی شد. «مشارکت خیرین در ساخت مدارس در دوران مهرابی افزایش یافت و ۶۴ پروژه مدرسه‌سازی با ۲۹۲ […]

پشت پرده تغییر یک مدیر حق مردم و افکار عمومی است،

به گزارش افتونیوز،جهان مهرابی مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی تغییر کرد و پیروز کرمی‌محمودآباد که از چهره‌های اصولگرا هست، جایگزین وی شد.
«مشارکت خیرین در ساخت مدارس در دوران مهرابی افزایش یافت و ۶۴ پروژه مدرسه‌سازی با ۲۹۲ کلاس درس با اعتبار ۴۴۷ میلیارد ریال با مشارکت خیّرین مدرسه‌ساز در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است. در پنج سال اخیر افزون بر ۸۰۰ میلیارد ریال در جشنواره‌های خیّرین مدرسه‌ساز استان تعهد شد که تاکنون بیش از ۷۰ درصد آن محقق شده است.»
تغییرات امر طبیعی، اما دانستن پشت پرده تغییر یک مدیر کاری حق مردم و افکار عمومی است، جهان مهرابی از مدیران پرکار کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رفت. هر چند کمبود اعتبارات سبب گردید که برخی از فضاهای آموزشی این استان با مشکلاتی از جمله کمبود تجهیزات و فرسودگی روبرو باشد و بدون شک تلاش بیشتر مدیران را می‌طلبد.
پیروز کرمی محمود آباد با حمایت‌های غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت مدیرکل نوسازی مدارس استان شد