تلاش ها و فشار برای قانع کردن استاندار به عزل کریمی نژاد در جریان است. به گزارش افتونیوز،به گواه بسیاری از فعالان سیاسی دارا کریمی نژاد در شرایط فعلی یکی از فرمانداران فعال و پیگیر دولت تدبیر و امید در استان است . وی که با حکم موسی خادمی به سمت فرماندار لنده معرفی شد […]

تلاش ها و فشار برای قانع کردن استاندار به عزل کریمی نژاد در جریان است.

به گزارش افتونیوز،به گواه بسیاری از فعالان سیاسی دارا کریمی نژاد در شرایط فعلی یکی از فرمانداران فعال و پیگیر دولت تدبیر و امید در استان است .
وی که با حکم موسی خادمی به سمت فرماندار لنده معرفی شد در دوره احمدی نیز تاکنون توانسته است جایگاه خود را حفظ کند که با توجه به عدم حمایت مستقیم نیروهای اصلاح طلب از وی باید این موضوع را محصول عملکرد و رفتار خود وی دانست.
با این وجود شنیده شده است مدتی است تلاش ها و فشار برای قانع کردن استاندار به عزل کریمی نژاد در جریان است. بخشی از این فشارها از ناحیه عدل هاشمی پور نماینده مجلس است که کریمی نژاد نه تنها به وی نزدیک نیست بلکه در چندین مورد موضع گیری هایی در دفاع از دولت و بر علیه نماینده داشته است.

عزل احتمالی کریمی نژاد اگر از این مجاری اتفاق بیفتد را باید پایان دوره مدیران انتخاب شده توسط موسی خادمی خواند . وی در دوره مدیریت خود در پیشبرد طرح های پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان پیگیری های خوبی نیز داشت.

نام گزینه هایی مثل تورج رزمجو، ابراهیم خنجری، بهادر وحیدی، علی عسکری برای تصدی این مسئولیت مطرح هست.

عصر زاگرس