فرماندار کهگیلویه به همراه معاون خود از کتابخانه عمومی ملاصدرا دهدشت بازدید کرد. به گزارش افتونیوز، فرماندار کهگیلویه عنوان کرد:طی بازدید که از کتابخانه عمومی داشتیم،از نزدیک مشکلات و کمبودهای کتابخانه،سالن های مطالعه را بررسی کردیم،صحبت های کتاب خوانان که اکثر جوانان بودند،پیشنهادات انها جهت جذب بیشتر افراد به کتابخانه را شنیدیم و مواردی که […]

فرماندار کهگیلویه به همراه معاون خود از کتابخانه عمومی ملاصدرا دهدشت بازدید کرد.
به گزارش افتونیوز، فرماندار کهگیلویه عنوان کرد:طی بازدید که از کتابخانه عمومی داشتیم،از نزدیک مشکلات و کمبودهای کتابخانه،سالن های مطالعه را بررسی کردیم،صحبت های کتاب خوانان که اکثر جوانان بودند،پیشنهادات انها جهت جذب بیشتر افراد به کتابخانه را شنیدیم و مواردی که کاربردی و مفید بودند اجرایی می شود.
نیکبخت با اشاره به اهمیت کتابخانه ها گفت:تبلور فرهنگ را می توان در کتابخانه های عمومی مشاهده کرد،برگزاری جلسه ای با مسولین کتابخانه ها ضروری است که به زودی صورت می گیرد.
روح الامین رئیس کتابخانه های عمومی کهگیلویه در گفت و گو با خبرنگاران تعداد کتابخانه های عمومی شهرستان را 11 باب دانست که از این تعداد چهار باب روستایی هستند.
در حال حاضر پنج هزار نفر عضو فعال کتابخانه های کهگیلویه هستند ،میزان موجودی کتاب در کتابخانه های کهگیلویه نیز 115 هزار و 755 جلد است.