در پی حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در یاسوج و دیدار با خانواده شهیدکرامت الله ایزدپناه، برادر این شهید طی سخنان اعتراضی گفت: با بودجه یادواره شهدا کتابی علیه شهید ایزدپناه نگارش شده است. حالا گفته می شود همان گونه که معاون رئیس جمهور وعده پیگیری داده بود این موضوع از سوی سازمان […]

در پی حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در یاسوج و دیدار با خانواده شهیدکرامت الله ایزدپناه، برادر این شهید طی سخنان اعتراضی گفت: با بودجه یادواره شهدا کتابی علیه شهید ایزدپناه نگارش شده است.
حالا گفته می شود همان گونه که معاون رئیس جمهور وعده پیگیری داده بود این موضوع از سوی سازمان بنیاد شهید کشور مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است و ممکن است به همین بهانه عذر منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید در استان خواسته شود.
البته این تنها دلیل حساسیت سازمان مرکزی بر روی مدیرکل نیست بلکه برخی ناهماهنگی ها و حواشی در استان به همراه پروازی بودن مدیرکل و چند تن از مدیران شهرستانی اش نیز به عنوان اشکال مطرح هستند.
انتقاد از عملکرد موسوی مدت هاست از سوی برخی خانواده شهدا، مجموعه استانداری و برخی از ائمه جمعه وجود داشته است.
در هفته های اخیر نیز با وجود برگزاری چندین یادواره شهدا حضور کمرنگی از بنیاد شهید در این یادواره ها دیده شده است و همین موضوع هم ممکن است سبب حساسیت بیشتر تهران شده باشد.

گلبونگ