طی حکمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش افتونیوز؛طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور ،سید محمد حسین نصیری به عنوان مدیر کل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. پیش […]

طی حکمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش افتونیوز؛طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای کشور ،سید محمد حسین نصیری به عنوان مدیر کل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

پیش از این وی به عنوان سرپرست این اداره کل بود.

جناب آقای مهندس محمد حسین نصیری
سلام علیکم

در  این حکم آمده است:

نظر به سوابق و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به سمت«مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد»  منصوب می شوید.

برنامه ریزی و نظارت بر اجرای عملیات راهداری،ایمن سازی محور های مواصلاتی حوزه استحفاظی در جهت افزایش سطح ایمنی تردد و کاهش تصادفات،ارتقا وضعیت حمل و نقل برون شهری استان،ایجاد تعامل مناسب با اصناف و انجمن های مرتبط با حمل و نقل،مشاورین،پیمانکاران و تکریم ارباب رجوع از مهم ترین مواردی است که انتظار دارد به آنها اهتمام ورزید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با هماهنگی لازم با مسولین استانی به ویژه استاندار محترم و معاونین و مدیران ستادی در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان و خدمت به مردم موفق و موید باشید.