دیدار «دکتر غلام‌نژاد» با معاون وزارت بهداشت و درمان/ بررسی مشکلات و چالش‌های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

به گزارش افتونیوز؛معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با «دکتر صدر السادات» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.

بنا بر این گزارش، «دکتر محمد غلام نژاد»،  معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی با معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت بهداشت دیدار کردند.

در این دیدار که مدیران بودجه و منابع فیزیکی دانشگاه نیزحضور داشتند، مشکلات و چالش‌های دانشگاه در حوزه های عمرانی و مالی با حضور مدیران ستادی وزارت بهداشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

«دکتر صدر السادات» با تاکید بر لزوم تسریع درخدمت رسانی به مردم، دستوراتی را مبنی برکمکهای مالی برای اتمام پروژه‌های عمرانی نزدیک به اتمام و کلینیک های تخصصی استان صادر کرد. تامین نیروی انسانی مورد نیاز و مطالبات پرسنلی بخش دیگری از مباحث مطروحه دراین دیدار بود که تصمیماتی نیز دراین موارد اتخاذ گردید.

 

 • ناشناس - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰:۳۸ /

  کرو این معاون وزارت اصلا ابقا نشده و هیچی دستش نیست!
  باز هم تبلیغات توخالی!!!

 • دانشجو - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰:۳۸ /

  این هم مثل قولهای بود که گفتند از دکتر هاشمی وزیر قبلی گرفتند که دکتر هاشمی اصلا استعفا داده بود و الکی می گفتند . دکتر غلامی تلاش کند که بلکه خودش رئیس دانشگاه شود هم اکنون دانشگاه بیشتر از هر چیز دیگر نیاز به یک ریئس با شجاعت دارد نه ریئسی که تسلیم نمایندگان باشد .

 • کارگزین - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰:۳۸ /

  صدرالسادات ابقا نشده و کاره ای نیست چون بیکار بوده اینا را پذیرفته که بنشینند صحبت خشک و خالی کنند.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است