فرماندار چرام خبرداد:بمناسبت دهه فجر 248 طرح درشهرستان چرام افتتاح شد  

 

 

به گزارش افتونیوز؛آیین افتتاحییه برخی ازطرح های شهرستان چرام باحضورنوروزی مدیرکل برنامه و بودجه استان،فتاحی اصل فرماندار چرام و تعدادی از مسئولین استانی وشهرستانی برگزار شد.

 

فرماندار چرام گفت:به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی امروز افتتاحیه طرح های شهرستان چرام بود که این طرح ها در سه گروه طرح های عمرانی ،اقتصادی تولیدی و خدماتی بودند.

 

فتاحی اصلی افزود:۲۴۸ طرح افتتاحی درشهرستان چرام بااشتغالزایی ۳۷۶ نفر افتتاح شد که برخی از این طرح ها که قرار بود افتتاح شود که یکی از آنها آبرسانی به توگبری بود به زمان دیگری درآینده نزدیک موکول شد.

 

فرماندارچرام بیان کرد:یکی از طرح های مهمی که امروز افتتاح شد گازرسانی به برخی از روستاهای بخش سرفاریاب بود وامیدوارم تا پایان دولت تدبیروامید تمام روستاهای بالای ۱۵ خانوارشهرستان گازرسانی شود.

 

وی اظهارکرد:امروز طرح هایی را افتتاح کردیم که درزندگی مردم نقش اساسی داشتند و طرح آبرسانی به روستای تاوه سفید و چندطرح دیگر اتمام شده است وآماده افتتاح است که بزودی افتتاح می شود.

 

فرماندارچرام درپایان گفت:یکی ازپروژه های مهم شهرستان چرام و شهرستان های همجوار پروژه جاده آب حیات(سادات)است که باپیگیری مسئولان مربوطه فعال است.

 

 

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است