دوانتصاب در استان/مدیرکل راهداری فرماندار گچساران شد/نصیری مدیرکل راهداری استان شد به گزارش افتونیوز شنیده‌ها حاکی از آن دارد که مهندس خانپایه ، مدیرکل راهداری استان به عنوان فرماندار شهرستان گچساران به وزارت کشور معرفی شده است. این مطلب را یک منبع آگاه گفته و عنوان کرده که استانداری کهگیلویه و بویراحمد درصدد است تا […]

دوانتصاب در استان/مدیرکل راهداری فرماندار گچساران شد/نصیری مدیرکل راهداری استان شد

به گزارش افتونیوز شنیده‌ها حاکی از آن دارد که مهندس خانپایه ، مدیرکل راهداری استان به عنوان فرماندار شهرستان گچساران به وزارت کشور معرفی شده است.

این مطلب را یک منبع آگاه گفته و عنوان کرده که استانداری کهگیلویه و بویراحمد درصدد است تا خانپایه که پیش‌تر مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد را در دولت یازدهم و دوازدهم در کارنامه دارد، به عنوان فرماندار گچساران منصوب کند.

بر اساس این منبع آگاه، پروسه انتصاب که شامل گزینش و تائیدهای بعدی است به وزارت کشور فرستاده شده است. گفته می شود وی تنها گزینه معرفی شده به عنوان فرماندار جدید گچساران است.

پیش از معرفی خانپایه به عنوان فرماندار جدید گچساران به وزارت کشور، چند نفر به عنوان گزینه های احتمالی فرمانداری این شهرستان مطرح بودند.
اما صبح امروز خبرهای در خصوص معرفی خانپایه به وزارت کشور شنیده شد.

طبق روال معمول معرفی فرمانداران با نظر مسئولین ارشد اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد و با هماهنگی و نظر نماینده حوزه انتخابیه در مجلس انجام می شود

همچنین نصیری معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل نقل حاده ای استان جایگزین خوانپایه شد و سکاندار این اداره کل شد