دیدار فرماندار چرام با مشاور وزیر بهداشت در تهران+عکس  

 

 

فرماندارچرام به همراه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و مدیر شبکه بهداشت و درمان چرام با مشاور وزیر بهداشت دیدار کردند.

 

به گزارش افتونیوز؛ فرماندار چرام بیان کرد:در این دیدار در خصوص مشکلات شهرستان چرام بحث و گفت گو و مقرر شد سید عباس پور هاشمی؛ قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور پروژه های در دست اقدام شهرستان چرام را جهت تکمیل در دستور کار قرار دهد.

 

فتاحی اصل گفت: در این دیدار برنامه ریزی برای پروژهای سال آینده در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

 

 

  • آشنا - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۲۷ /

    فرار به جلوی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص برخورد با استخدامهای فله ای!!!!!!!
    آنچه در برخورد این روزهای رییس دانشگاه علوم پزشکی با جذب نیروهای فله ای به نظر میرسد اینست که:
    آیا راه حل منطقی فرار از پاسخگویی به انتقادات وارده بر عملکرد دکتر ایلامی نامه نگاری های صوری به مدیران شهرستانی، روسای بیمارستانها و کلنیکها و غیره مبنی بر اخراج نیروهای شرکتی و روزمزد است و تمام؟؟؟؟!!!!! آیا غیر از این است که اگر برخوردی هم صورت گیرد بلاشک در حق قشر محروم بی کسی است که شاید به امید این اشتغالها، با هزار بدبختی، وامی گرفته و حال باید با باری مضاعفتر از قبل به سفره خالی خانواده اش برگردد؟؟؟!!!!! نگرش و به تبع آن رفتار چنین فرد سرخورده ای را در جامعه در ذهن خود تداعی کنید!!!!!!! آیا از قبل دستورالعملها و قوانین حاکم بر جذب نیروی انسانی محرض نبوده؟؟؟!!!! یا اینکه اختیارش تامه مربوط به تصمیم گیری رییس دانشگاه بوده؟؟؟!!!!!!
    آیا بسنده کردن به جمع آوری مشتی مستندات در جواب به طیف وسیع اعتراضات جز این است که با محق جلوه دادن خود سعی بر قدرت نمایی بجای ضعف مدیریتی و انحراف از شیوه صحیح برخورد با اصل موضوع میباشد؟؟؟!!!!آیا نامه نگاریهایی که غایتش به درج تذکر کتبی در پرونده ختم میشود اصل دستور را اجرا میکند یا اگر برحق هدف از این فرار به جلوی رییس دانشگاه تعدیل نیروها و اخراج نیروهای خارج از آزمون است چرا از نیروهای شرکتی و روزمزد ستادی در نزدیکترین واحدها بخود من جمله دفتر رییس دانشگاه،روابط عمومی دانشگاه،واحد آی تی و غیره شروع نمی کند که برای سایرین الگو شده و بر دستور رییس حسابی بحساب آورن؟؟!!!! یا اینکه هدف از این حرکت فرار به جلو، در ظن خویش نوعی پیشگیری از ورود مقامات عدل گستر به حوزه علوم پزشکی است که همه خواهان مداخله این عزیزان و پایان دادن به وضعیت نابسامان علوم پزشکی هستند؟؟؟!!!!

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است