روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای به نسبت اسامی افرادی که به اتهام مالی و فساد اقتصادی از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد، واکنش نشان داد. به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی استانداری در این اطلاعیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم روز گذشته بنا به آنچه در اخبار […]

روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای به نسبت اسامی افرادی که به اتهام مالی و فساد اقتصادی از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد، واکنش نشان داد.

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی استانداری در این اطلاعیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز گذشته بنا به آنچه در اخبار و رسانه های کشور انعکاس یافت، در نشست خبری سخنگوی محترم دستگاه قضایی اسامی افرادی را با اتهام مالي و فساد اقتصادي اعلام کرد که در این میان نام آقای “دکتر جعفر گوهرگانی “معاون فعلی هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد، که در این خصوص نکاتی قابل ذکر است:

1- پرونده مربوط به استخدام و بکارگیری نيرو توسط دكتر گوهرگاني در سازمان جهاد كشاورزي در سالهای ۹۳و ۹۴ زمان مدیریت ایشان در آن سازمان بوده و ارتباطي با معاونت فعلي مشاراليه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و بر این اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه و مدیران و پرسنل زحمت كش و خدوم آن است. لازم به ذكر است ايشان در نیمه دوم سال 96 و آنهم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.

2- به نظر مي رسد ذکر عنوان مجرمانه اتهام مالی و فساد اقتصادي در پرونده اي كه به زعم دستگاه محترم قضا موضوع آن جذب نيرو و استخدام بوده متناسب نبوده و مطرح شدن آن در کنار مفسدین اقتصادی باعث بروز شائبه های بسیاری شده است و در استان کوچکی چون کهگیلویه و بویراحمد، با بافت خاص اجتماعی، فرهنگی و قومي، هزینه جبران ناپذیر آبرویی و اعتباري سنگینی برای نامبرده و خانواده اش و همچنین دیگر مسئولان استان در پي داشته است.
اگر چه این پرونده در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بررسی و رأی به برائت آن نيز صادر شده است.

3- یکی از مهمترین رویکردها و سیاستهای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد، تبعیض، قوم گرایی و استخدام های بی ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می شود و همچنان در این مسیر گام بر می دارد و از زمان حضور ایشان کمترین تخلفات مالی و اداری در استان صورت گرفته است.
در پایان برای تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی صحت و سلامت از درگاه خداوند لایزال مسآلت می نماییم.