جمعی از کارگران کارخانه قند یاسوج با شعار «مزارعی تشکر تشکر» از اقدامات انجام شده رئیس کل دادگستری استان تقدیر کردند. به گزارش افتونیوز، نشست صمیمی مسوولان ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم شهر یاسوج شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد که در این […]

جمعی از کارگران کارخانه قند یاسوج با شعار «مزارعی تشکر تشکر» از اقدامات انجام شده رئیس کل دادگستری استان تقدیر کردند.

به گزارش افتونیوز، نشست صمیمی مسوولان ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم شهر یاسوج شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد که در این نشست مردم رو در رو و یکی یکی مشکلات، پیشنهادات و انتقادهای خود را با مسوولان قضایی مطرح و حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری استان و مهرداد کرمی دادستان مرکز استان و معاونین دادستان و سایر قضات با گشاده‌رویی و حوصله پاسخگویی آنان بودند.

اما در این دیدار که جمعی از معترضین به واگذاری کارخانه قند یاسوج نیز حضور داشتند نماینده کارگران کارخانه خطاب به رئیس‌کل دادگستری استان گفت که شنیده‌ایم دادستان با شما در پرونده کارخانه قند اختلاف‌نظر دارد.

غلامرضا مزارعی رئیس‌کل دادگستری استان با شنیدن این صحبت نماینده کارگران این موضوع را رد کرد و دست دادستان را گرفت و بالا برد و گفت: ما هر دو یکی هستیم، در کنار هم، و برادر هستیم و اختلافی نیست و برای مبارزه با مفاسد در کنار هم دیگر هستیم.

پس از شنیدن این سخن رئیس‌کل و دست برادری دادن مدعی‌العموم و قاضی‌القضات حضار صلوات فرستادند.

مردم حاضر در این دیدار مردمی اقدامات اخیر دستگاه قضا را موجب امیدواری بیش از پیش مردم به نظام دانستند و به اتفاق حاضرین بر این موضوع صحه می‌گذاشتند. آنها بیان می‌کردند دستگاه قضا امید مستضعفان و مظلومان است.

بنا بر این گزارش، پس از به جریان افتادن پرونده‌های خاص در استان کهگیلویه و بویراحمد شایع شده بود که رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و دادستان با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

در پایان این نشست کارگران کارخانه قند که برای تظلم خواهی و طرح پیگیری ابطال معامله کارخانه قند موضوع خود را با رئیس دادگستری مطرح و مزارعی نیز قول بررسی و پیگیری ویژه داد، این کارگران با شعار «مزارعی تشکر تشکر» وی را بدرقه کردند.

گزارش تصویری از این نشست: