به گزارش افتونیور؛جلسه تجلیل از برترین های حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان چرام باحضور خانم حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان،پاداش معاون فرماندار چرام و مسئولان شهرستانی و دانش آموزان مدارس در سالن امتحانات آموزش و پرورش برگزار شد.   معاون تربیت و سلامت اداره کل آموزش […]

 

 

به گزارش افتونیور؛جلسه تجلیل از برترین های حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان چرام باحضور خانم حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان،پاداش معاون فرماندار چرام و مسئولان شهرستانی و دانش آموزان مدارس در سالن امتحانات آموزش و پرورش برگزار شد.

 

معاون تربیت و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در این جلسه گفت:از حمایت های مجدانه مدیرکل آموزش و پرورش استان،از همکاران درحوزه تربیت و سلامت اداره کل به ویژه حوزه تربیت بدنی استان،از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چرام ،میهمانان و پیشکسوتان،معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش چرام و کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش چرام تقدیروتشکر می کنم.

 

وی ادامه داد:مدرسه مکان مهمی برای رشد و پیشرفت جوانان و نوجوانان درجامعه است و دانش آموزان سرمایه های سازندگی کشور هستند،بنابراین ساختار و برنامه های مدارس باید به گونه ای طراحی و تدوین شود که زمینه را برای رشد و شکوفایی دانش آموزان فراهم کند.

 

حسینی بیان کرد:کم تحرکی ناشی از زندگی ماشینی از یطرف و تغییر سبک زندگی مردم باعث چاقی،اضافه وزن ،عوارض ،بیماریهای قلبی و عروقی و ناهنجاریهای قامتی شده است.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان افزود:باتوجه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در سند تحول بنیادین معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش  فعالیت های فوق برنامه ای را تدوین کردند که در استان نیز به تبع این فعالیت ها را اجرا و توسعه خواهیم داد تادشاهد فعالیت های چشمگیر دانش آموزان در مدارس باشیم.

حسینی گفت:این فعالیت هایی که در مدارس بعنوان فعالیت های ورزشی اجرا می کنیم شامل المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای،کانون های درون و برون مدرسه ای،حیاط پویا،نرمش صبحگاهی  و… همینطور مسابقات ورزشی دانش آموزی می باشد.

معاون آموزش و پرورش استان مطرح کرد:در شهرستان چرام شاهد رشد روز به روز ورزشی همکاران ورزشی و همینطور دانش آموزان هستیم و این روند روبه توسعه است.

 

حسینی افزود:شهرستان چرام یکی ارز شهرستان فعال در حوزه تربیت هم در بخش همکاران هم دربخش دانش آموزان بدنی است

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در پایان گفت:امیدوارم بتوانیم برنامه هایی را پیش بینی کنیم که شاهد مشارکت دوچندان دانش آموزان باشیم