دولت خواه نماد اصلاحات در کهگیلویه/ تاوان سخت برای مدیران ناکارآمد و ناهمسو با دولت

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه وبویر احمد یک روز پس از عزل ناگهانی و غیر معمول سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه با وی دیدار و از بانیان این اقدام به شدت انتقاد کرد.

به گزارش افتونیوز مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد شدید از شیوه و نحوه برخورد با کمال دولتخواه گفت : کمال دولتخواه فرزند خانواده ارزشمند شهدا است  و به فرمایش رهبری که فرمودند : فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست حفظ حرمت خانواده شهدا از مهم ترین اصول اساسی نظام و انقلاب است.

سید علی پرواز گفت : دولتخواه خدمتگذار توانمندی و اصلاح طلب ثابت قدم بود وی در عرصه مدیریت رنگ بنفش نماد دولت تدبیر و امید و اصلاحات در استان است.

مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری افزود : کسانی که با ندانم کاری به تخریب نماد دولت در کهگیلویه پرداختند باید تاوان این اقدام رادر بستر قانون پس دهند.

پرواز گفت : مدیران کل ،فرمانداران و بخشدران مراقبت باشند مهمات شلیک مخالفان دولت به نمادهای دولت در استان و شهرستان ها را تدارک نبینند.

این مقام سیاسی استان افزود : عزل کمال دولتخواه که از مدیران شایسته و توانمند استان بوده اقدامی نسنجیده و خلاف مصالح و شعارهای دولت است و  بانیان و مسببان این اقدام باید بدانند که این کار بیش از تلاش های چندین ساله دلواپسان و مخالفان دولت موجب سرخوردگی و ناامیدی طرفداران اصیل دولت شد.

مدیر کل سیاسی استانداری گفت : در این مورد استاندار استان دستورات لازم را برای مدیران مربوطه ابلاغ کردند و خواستار بررسی دقیق موضوع شدند.

وی ضمن یاداوری تلاش ها و تذکرات معاون سیاسی ومدیرکل حوزه استانداری  گفت : هم معاون سیاسی و هم مدیر کل حوزه استانداری از قبل انجام این اقدام تذکرات لازم را داده بودند و قطعا با عوامل این اقدام به شکل قانونی برخورد خواهد شد.

علی پرواز افزود : دولت ها با سیاست ها و رویکردهای اعلان شده با نظر اکثریت مردم به قدرت می رسند و مردمی که به این سیاست ها رای دادند حق مطالبه گری دارند و باید این حق عزیز شمرده شود.وی در پایان این دیدار گفت : اگر می خواهیم از ما به نیکی یاد شود باید حق مطالبه گری را پاس بداریم و وفای به عهد که یکی از خصلت های ارزشمند انسان است باید داشته باشیم و برای وفای به عهد شرافت و مرانگی لازم است که برخی آن را ندارند.

 

 • م م - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  درود بسیار سنجیده فرمودند واقعا مردانگی لازم است.

 • چرام - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  سلام.مثل اینکه آقای پرواز مردم رو ساده لوح فرض کردند،یعنی ایشون فراموش کردند آقای دولتخواه توسط خود دولت تدبیر و امید و توسط استانداری اصلاح طلب از کار برکنار شدند و یکی از افراد مسول در عزل آقای دولتخواه خود ایشون بودند

 • حمید - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  وقتی دولتخواه نماد اصلاح طلبی بو حتما خوت هم رهبر اصلاح طلبیی
  جونم بره جمع کن منطقیان وَ جنتی هم پیرتر وابییه هلام کمال دولتخواه ایگوی منطقیان
  منطقیان اصلاحاته نابود کرد …
  دولتخواه در حد یه کارشناسی هم نبی ولی سی خاطری که خانوادی شهید بی مدیرش کردن
  درود بر آقای موسوی مدیر کل ولایی و خدایی و خداترس که فقط از خدا ایترسه …
  آقای پرواز بس کن که اگه ادامه دوی پتته ایریزم سر او

 • خانواده شهید - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  آقای پرواز حیف است به خدا تو گچساران همین اطرافیان راس قدرت جانبازان هفتاد درصد را کتک میزنن خانواده شهدا را دارن به انحراف میکشانند تعدادیشون را معتاد کردن و خصمانه با اون ها برخورد میکنند سیاسی کاری به اوج‌رسیده دل خانواده شهدا خونه در گچساران به کدام خانواده ایثارگر پست داده اند تو گچساران که دیگه کل قدرت دست نماینده و اطرافیونشون است و هیچ اصولگرایی قدرت ندارد آقای دولتخواه را بیار گچساران  اگر راست میگوید کار کند نه خرابترش کنه

 • جانباز - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  جلل الخالق نماد اصلاحات است اینقدر خرابب به بار آورده  اگه نما نبود چه میکرد آقای پرواز لا اقل از تو که از نزدیک میشناسمت این حرفها و حرکات بعید است 

 • جهان دادبزین . - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  تغییر و تحول در مجموعه اداری امری معمول و مرسوم هست ، اینکه برکناری کمال دولتخواه که حتی توان برقراری ارتباط با مدیران بالا دست خودشو به علت دگم بودن و عدم درک صحیح از مناسبت اداری نداشت ، چیز عجیب و غیر معمولی نبود ، ایشان چنان درک پایینی داشت که حتی صدای دوستان گرمابه گلستان خودشو هم درآورد ، شاهد این ادعا هم دوستان صمیمی ایشان از جمله محسن خرامین ، مسلم اکوانیان و . . . هستند که به وقت کباب خوردن مدام بهش نهییب میزدند که این روش صحیح نیست ، حال بهتره جناب دولتخواه که در دور گذشته قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس رو داشتند ، خودشونو برا انتخابات پیش رو آماده کنند .

 • جواد - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  از قدیم گفتن تا میش نَه وَماله بُز خواجه کماله
  حیف از اصلاحات که الان یکی وَتصمیم سازلش پروازه که ……………. …
  آدم حسابی هَمی امثال کمال بییِن که وَاستان حیدر حیدرت کِردِن ایساکو وَوبییی مدافع ساداتیل وُ هم از نوع کمالش
  کُ جمع کن بساطته ار مُو جات بیدمی کاری ایکردم که یه پست کارشناسی هم وَکمال نیدان اصلا کمال چه کرد…

 • بویراحمد گرمسیر سرافراز - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۱ /

  از موضع شفاف جناب پرواز تعجب کردم و بنظرم در شآن استان قومیتی چنین طرفداری هایی به صلاح استان نباشد آن هم توسط کسی که مدیرکل سیاسی و امنیتی است.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است