به گزارش افتونیوز؛جلسه شورای استان با دکتر ایلامی ریس علوم پزشکی استان  و دکتر نعیمی معاونت ایشان برگزار گردید در تین جلسه دکتر بشارت نماینده شهرستان چرام در شورای استان  ابتدا از کارنامه موفق بهداشت ودرمان در دولت یازدهم و دوازدهم پرداخت.   نایب ریس شورای استان عملکرد مدیران شهرستان چرام( مهندس احتشامی و […]

 

به گزارش افتونیوز؛جلسه شورای استان با دکتر ایلامی ریس علوم پزشکی استان  و دکتر نعیمی معاونت ایشان برگزار گردید

در تین جلسه دکتر بشارت نماینده شهرستان چرام در شورای استان  ابتدا از کارنامه موفق بهداشت ودرمان در دولت یازدهم و دوازدهم پرداخت.

 

نایب ریس شورای استان عملکرد مدیران شهرستان چرام( مهندس احتشامی و مدیر فعلی مهندس جعفری)  در چندسال گذشته و حال را قابل قبول و‌موجب رضایتمندی حداکثری مردم  دانست.

عضو جوان شورای استان مهمترین اولویت مردم شهرستان چرام را ادامه ساخت وتکمیل بیمارستانی برشمرد که کلنگ‌ آن همزمان با بیمارستان باشت زده شد که متاسفانه پیشرفت فیزیکی بیمارستان‌چرام زیر پنج درصد است

 

نماینده شهرستان چرام از عدم  اورژانس یا پایگاه 115 در شهرستانی که 40هزار نفر جمعیت دارد سخن گفت که قول مساعدی در این زمینه داده شد .

 

در پایان نماینده شهرستان چرام از همکاری تعامل و مدیریت مهندس جعفری رئیس شبکه بهداشت چرام‌ تقدیر و خواهان همکاری و حمایت از ایشان را از ریاست دانشگاه علوم‌پزشکی استان داشت.