فرماندار چرام: اصل و اساس دموکراسی چرخش نخبگان و رضایت عمومی مردم است

فرماندار چرام گفت: اصل و اساس دموکراسی چرخش نخبگان و رضایت عمومی مردم مردم است.

به گزارش افتونیوز، کمیته استراتژیک و هفته جهانی ایدز با حضور فرماندار و اعضای جلسه در شهرستان چرام برگزار شد.

در این جلسه هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام با تقدیر و تشکر از شبکه بهداشت و درمان چرام که جلسات را به موقع و منظم برگزار می‌کند گفت:همه ما کارمند هستیم و سلسله مراتب را باید رعایت کنیم ما از روزی که استخدام شدیم به عنوان مدیر استخدام نشدیم.

فتاحی اصل بیان کرد: ما وظیفه داریم هر جایی که مافوقمان دستورداد انجام وظیفه نماییم و اگر کسی جابجاشد دلیل بر ناکارآمدی نیست.

وی گفت:هرازگاهی گروهی سرکار می ایند و مردم از توانایی های آن گروه استفاده می کنند و بعد از مدتی گروهی  دیگر می آیند و بازهم از توانایی های آنها استفاده می شود

فتاحی افزود: اگر مدیری بیش از چهارسال درجایی بماند انگیزه اش را ازدست می دهد و اصل و اساس دموکراسی چرخش نخبگان و رضایت عمومی مردم است.

فرماندارچرام بیان کرد:انتظارداریم مدیران کارنامه ویاعملکردشان راکوچه بازی نکنند،اگرمدیرعزل شود بحث برخورد راپیش نکشند قطعا طبق مواردی عزل صورت میگیرد.

فتاحی اصل گفت:از زحمات آقای آتش سودا تقدیر و تشکر میکنم که به خوبی وظایفش را انجام داد و جز مدیرانی بود که کارها را خوب انجام می داد

وی دربخش دیگری ازسخنان خودبیان کرد:همه ادارات پای کاربیایندوکمک کنند،شهرستان کمبود امکانات داردنیاز نیست تماس بگیریم حضورپیداکنید شهرستان از لحاظ امکانات ضعیف است وامکانات ندارد نیاز به همکاری داریم.

وی با اشاره به موضوع نگهدارای احشام در شهر گفت :هرجایی که شهرشد جای نگهداری دام نیست اما چون مردم فقیر هستند مدتی فرصت بدهید و کمیته ای به نام طرح تجمیع دام به ریاست جهادکشاورزی انجام شودو ادارات مرتبط رادعوت کنیدودران کمیته باتشکیل جلسات مشکلات دامداران راحل نمایید.

فرماندارچرام بیان کرد:فاضلابهایی که درسطح شهروجود دارد این فاظلاب ها امکان دارد برای سلامتی مردم مضر باشند مخصوصادرروستای کره شهبازی وضعیت خیلی خطرناک هست که وارد سدکوثرمیشود و برنامه ای موقتا بریزید تا بحث طرح فاضلاب شهرک هم بانامه نگاریهای به استان صورت بپذیرد.

فتاحی اصل عنوان کرد:نقاط حادثه خیزشناسایی شودوجلسه شورای ترافیک انجام شودودستگاههای مربوطه مشکلات وپیشنهاداتشان رابیان کنند.

وی گفت :بیماری خطرناک جهانی وهمه گیر ایدز که درهرجایی ممکن است مردم به ان مبتلاشوند راباید جدی گرفت ما انتظارداریم ازهمه همکاران ودستگاه هاکه برنامه هایشان را درداخل شهرستان جهت فرهنگسازی اجرایی کنند وازشیوع این بیماری خطرناک جلوگیری نمایند.

فرماندار چرام بیان کرد:کسانی که به اعتیاد مبتلا هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند و ایدز بیماری است که با جان انسان سروکار دارد و هر کس اطلاع داشته احتیاط می کند و مهمترین و اساسی ترین راه پیشگیری و کاهش مطلوب ایدز اطلاع رسانی است؛که اگر اطلاع رسانی صورت بگیرد قطعا مردم کمتر مبتلا می شوند و حداقل احتیاط می کنند

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است